لینک های دسترسی

Breaking News

نگرانی ها روی تعطیل دوایر دولت فدرال


تعطیل دوایر دولت فدرال و نگرانی ها روی اقتصاد امریکا
هیچ نشانه ای از بهبود در مجادله روی تعطیل دوایر دولت فدرال به نظر نمیخورد و حال یک ضرب العجل خطرناک دیگر به تأریخ هفدهم اکتوبر در راه است و آآن زمانیست که کانگرس باید حد مجاز استقراض ایالات متحده را بالا برد و یا کشور را در یک مسیر کسر مالی و اقتصادی سوق خواهد داد.

جیمز لیندسی از شورای روابط خارجی کانگرس میگوید :اختلال و نقص در عملکرد در واشنگتن تصویر ایالات متحده را در خارج از کشور تضعیف میبخشد. و علاوه میکند که باعث طرح سوالات زیادی در ذهن بسیاری از رهبران خارجی در مورد آن میشود که آیا ایالات متحده کشوری است که بتوان روی آن حساب کرد.
رئیس جمهور اوباما ، سفر خود را به آسیا و بحرالکاهل در اندونزیا بخاطر تعطیل دوایر دولت فدرال لغو نمود و جان کری وزیر امور خارجه را به جای خود فرستاده است .جیمز لیندسی می گوید : تصمیم رئیس جمهور درمورد تعطیل دوایر دولتی و ماندن کارمندان فدرال به خانه ، رهبران آسیایی را مأیوس ساخته است واین وضعیت نشانه های نگران کننده به منطقه می فرستد چرا که رهبران آسیایی به ایالات متحده به عنوان یک متحد بی باک با تعجب نگاه خواهند کرد. که آیا واقعا این مشکل در اینجا در آسیا برای مدت طولانی وجود داشته و یا این امریکاست که بیش از حد منزوی شده و بیش از حد در مورد مسائل خاص خود متمرکز است که واقعا نقش عمده ای را در منطقه ایفأ میکند.
تعطیل دوایر دولت فدرال و نگرانی ها روی اقتصاد امریکا
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:30 0:00

جان فورتییر از مرکز سیاست دو حزبی می گوید :اختلالی که در واشنگتن دیده میشود ، در آن نشانه های از حل و فصل آن در نزدیکی ها و به زودی به نظر نمیرسد.
ممکن مبارزه سیاسی در واشنگتن دوام کند، اما اگربه زودی حل و فصل نشود ، تاثیرات آن در سراسر جهان میتواند محسوس باشد
XS
SM
MD
LG