لینک های دسترسی

Breaking News

طالبان ميگويند ژورناليست ايتاليايي را تسليم کرده اند.


کسيکه خورا نطاق طالبان ميخواند ميگويد که گروه طالبان ژورناليست اختطاف شدۀ ايتاليايي را به ريش سفيدان قبائلي تسليم داده اند ، اما مامورين افغانستان و ايتاليا ميگويند آنها اين گزارش را تائيد کرده نميتوانند.

نطاق طالبان امروز يکشنبه گفت ، دانيل ماسترو جياکومو و ترجمان افغان او را به ريش سفيدان قبايلي در هلمند ، بعد از آن تسليم نمودند که دو عضو طالبان از طرف مقامات افغانستان از حبس رها گرديدند ، و طالبان ميخواهند که يک عضو سومي گروه شان که هنوز در توقيف است ، نيز رها گردد.

درعين زمان ، پوليس افغانستان ميگويد جنگجويان طالب گوش و بيني حد اقل سه تن از رانندگان لاري هاي را بريده اند.

اين لاري ها ، محموله ها را براي عساکر بر هبري ايالات متحده ، انتقال ميدهند. پوليس ميگويد شورشيان ، بر رانندگان در ولايت نورستان بروز شنبه حمله کرده و موتر هاي لاري آنها را تخريب نمودند.

يک افغان متخصص پاکسازي ماين ، از جانب تندروان طالبان ، در يک حادثه ديگر ، در شمال کابل بضرب گلوله تندروان طالب ، مجروح گرديد.

يک نطاق قواي ائتلاف برهبري ايالات متحده در افغانستان ميگويد ، يک مرد افغان که براي ملل متحد کار ميکرد ، در جريان يک حمله بر موترش در نزديکي کاروان وسايط نقليۀ اردوي ملي افغانستان و عساکر خارجي ، بضرب گلوله کشته شده است.

XS
SM
MD
LG