لینک های دسترسی

سفر رئیس فدراسیون فوتبال اروپا به افغانستان


رئیس فدراسیون فوتبال اروپا: از فوتبال در افغانستان حمایت میکنیم.

حامد کرزی رئیس افغانستان، امروز یکشنبه با میشل پلاتینی رئیس فدراسیون فوتبال اروپا که در راس یک هیات به کابل آمده بود، ملاقات کرد.

در این دیدار آقای پلاتینی، تیودور تیودیوریس معاون فدراسیون فوتبال اروپا وعلی خان محمدوف، سکرترجنرال فدراسیون فوتبال آذربایجان، حمایت شانرا از تیم ملی فوتبال افغانستان ابراز داشتند.

آنان پیروزی تیم ملی فوتبال افغانستان را در رقابت جنوب آسیا به حامد کرزی و ملت افغانستان تبریک گفتند از رشد فوتبال در طول ده سال گذشته در افغانستان تقدیر بعمل اوردند.

اقای پلاتینی گفت خواهم تشریک تجربیات خویش در عرصه فوتبال با فدراسیون فوتبال افغانستان است و اقای محمدوف نیز از حمایت آذربایجان با ورزشکاران تیم فوتبال خبر داد.
در این ملاقات، کرام الدین کریم رئیس فدراسیون فوتبال افغانستان و محمد یوسف کارگر سر مربی تیم فوتبال نیز حضور داشتند.اقای کارگر در مصاحبه اختصاصی با تلویزیون اشنا بیان داشت که این تیم برای شرکت در مسابقات در سال دو هزار و چهارده در مالدیو امادگی میگیرد. وی اضافه کرد که از توجه یی که اکنون بدلیل پیروزی تیم فوتبال به این ورزش در افغانستان متمرکز شده است، خرسند است و امیدوارست تا شاهد شگوفایی این ورزش و دستاورد های بیشتر در عرصه ان برای افغانستان باشد.
XS
SM
MD
LG