لینک های دسترسی

Breaking News

 بازداشت دو قاچاقبر مواد مخدر در مزارشریف


پولیس میدان‌ هوایی مولاناجلال‌الدین‌محمدبلخی در مزارشریف از بازداشت دو قاچاقبر مواد مخدر خبر می‌دهند.

خان محمد مطمئین فرمانده پولیس میدان‌هوایی مولاناجلال‌الدین‌محمدبلخی در مزارشریف مرکز ولایت بلخ به‌تلویزیون آشنا صدای امریکا گفت که این دو تن صبح دیروز قصد انتقال هزار گرام مواد مخدر به هندوستان را داشتند که ازسوی پولیس مبارزه با موادمخدر شناسایی و بازداشت شدند.

به گفته فرمانده پولیس میدان‌ هوایی مولاناجلال‌الدین‌محمدبلخی در ولایت بلخ این دو قاچاقبر مواد مخدر هزار گرام مواد مخدر را به‌گونه قرص در بطن شان جابجا کرده بودند.

" پولیس مبارزه با مواد مخدر ما دو تن را از باشندگان ولایت تخار هستند یکی اش محمد اسحاق و دیگرش علی محمد است که اینها هرکدام شان پنجصد، پنجصد گرام را دربطن شان جابجا کرده بودند."

محمداسحاق و علی محمد دو تن از قاچاقبران زیر سنین سی تا سی‌وپنج سال اند قصد انتقال مواد مخدر نوع هیروئین را به هندوستان داشتند.

فرمانده پولیس میدان‌ هوایی مولاناجلال‌الدین‌محمدبلخی می‌گوید که درجریان یک سال جاری این دومین مورد بازداشت قاچاقبران مواد مخدر است.

"ما امسال دستگیری های زیادی داریم همه اش مواد مخدر به دهلی انتقال میدادند این دومین بار است که در سال جدید 97 بازداشت میشود "

بازداشت دو قاچاقبر مواد مخدر در مزارشریف
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:50 0:00

هفته گذشته نیز دو قاچاقبر مواد مخدر هر کدام با بیشتراز دو کیلوگرام مواد مخدر نوع هیروئین بازداشت شده بود.

پولیس مبارزه با مواد مخدر در میدان‌ هوایی مولاناجلال‌الدین‌محمدبلخی می‌گوید که جریان یک هفته پنج کیلوگرام مواد مخدر نوع هیروئین را با چهار قاچاقبر مواد مخدر کشف و بازداشت کرده اند.

XS
SM
MD
LG