لینک های دسترسی

Breaking News

بازداشت یک تبعه ایرانی به اتهام قاچاق مواد مخدر


مسوولین امنیتی ولایت هرات می گویند این تبعه ایرانی را شام روز دوشنبه از نقطه صفری بندر اسلام قلعه هرات با کشور ایران بازداشت کرده اند.

حمیدالله نصرت زاده مدیر مبارزه با مواد مخدر قوماندانی امنیه ولایت هرات می گوید این فرد قصد داشت تا مقدار ۲۹ کیلوگرام مواد مخدر نوع کریستال را توسط یک عراده موتر تانکر با نمبر پلیت ایرانی به این کشور انتقال دهد.

آقای نصرت زاده می گوید این فرد به شکل ماهرانه این مقدار کریستال را در ۲۹ کیسه یک کیلویی در داخل یک حلقه تایر اشتپنی موتر همراهش جاسازی نموده بود که توسط کارمندان مدیریت پولیس مبارزه با موادمخدر به همکاری منسوبین کمیساری اسلام قلعه بازداشت شد.

مدیر مبارزه با مواد مخدر قوماندانی امنیه ولایت هرات می گوید در حال حاضر این فرد در نظارت پولیس به سر میبرد و قرار است برای تحقیقات بیشتر به نهادهای عدلی و قضایی سپرده شود.

بازداشت یک تبعه ایرانی به اتهام قاچاق مواد مخدر
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:12 0:00

باید گفت پولیس مبارزه با مواد مخدر قوماندانی امنیه هرات در جریان سال روان شمسی ۳۹۱ نفر را به اتهام قاچاق مواد مخدر در این ولایت دستگیر کرده است که ۵ تن آنها اتباع کشور ایران بوده اند.

بر اساس مسوولان در قوماندانی امنیه هرات ؛ از نزد اتباع ایرانی بازداشت شده تا بحال ۸۵ کیلوگرام مواد مخدر نوع هیرویین و کریستال و ۱۶ هزار و ۱۴۰ لیتر مواد کیمیاوی بدست آمده است.

XS
SM
MD
LG