لینک های دسترسی

Breaking News

پیروزی افغانستان در برابر کانادا


تیم ملی کریکت افغانستان حین اجرای تمرین

ساعاتی قبل در بازی که تیم ملی کرکت افغانستان در برابر کانادا داشت، توانست تیم ملی کرکت کانادا را شکست دهد.

در ابتدا تیم ملی افغانستان با بردن تاس یا شیر و خط، تیم کرکت کانادا را به بولنگ دعوت نموده که بازیکنان افغان توانستند در ۲۰ اوور 150 رنز را پوره نمایند.

البته باید گفت که بازی امروزی اصلا باید در ۵۰ اوور انجام میافت ولی به خاطر باران، بازی به تعویق افتاد و زمانیکه آغاز گردید فقط زمان اجرای ۲۰ اوور باقی مانده بود.

در میان بازیکنان افغان، محمد نبی با کسب ۴۷ نمبر در ۳۱ توپ بیشترین نمبر را از آن خود نمود. کریم صدیق با کسب ۳۴ نمبر در ۲۳ توپ دوم و اضغر ستانکزی با کسب ۱۵ نمبر در ۱۸ توپ سومین نمبر بلند را در میان بازیکنان تیم ملی کرکت افغانستان از آن خود نمودند.

بولر های کانادایی هریک خرم چوهان، بیدوان و رضوان چیما توانستند سه سه بازیکن افغان را از میدان خارج نمایند.

در جواب تیم کانادا نتوانست بازی خوبی از خود نشان دهد.

بولر های افغان نه تنها نگذاشتند تا کانادایی ها نمبر اخذ نمایند بلکه بسیار زود بازیکنان ردۀ اول آنها را از میدان خارج نمودند.

پتیل توانست در بدل ۳۹ توپ ۴۵ نمبر اخذ نماید و رضوان چیما در بدل ۲۴ توپ ۳۶ نمبر را از آن خود نمود. به استثنای ای ایس هنسره که ۱۰ نمبر اخذ کرد، متباقی بازیکنان کانادایی با نمبر های یک، دو، سه، چهار و حتی صفر از میدان راهی اقامتگاه شان گردیدند.

در میان بولر های افغان، سمیع الله شینواری در سه اوور، ۱۶ نمبر داده و سه بازیکن کانادایی را از میدان خارج نمود. متباقی بولر های افغان، که شامل حمید حسن، میرویس اشرف، دولت زدران، محمد نبی و نوروز منگل هریک، توانستند یک یک بازیکن کانادایی را از میدان خارج نمایند.

بااین حساب تیم ملی کرکت افغانستان در دومین بازی یک روزه هم توانست کانادا را شکست داده و تا حال در سلسله بازی های یک روزۀ ۵۰ اووره، دو مقابل صفر برتری را از آن خود نماید.

بازی بعدی تیم ملی کرکت افغانستان با کشور ترینادا به روز پنجشنبه مورخ یازدهم ماه اگست در گینگ سیتی کانادا برگزار خواهد شد.

تیم افغانستان قرار است بازی بعدی اشرا با تیم ملی کرکت کانادا، روز دوازدهم اگست اجرا نماید.

XS
SM
MD
LG