لینک های دسترسی

Breaking News

زوج چینی پس از ۲۴ سال با پسر ربوده شدهٔ‌شان پیوستند


براساس یک ویدیوی نشر شده توسط پولیس چین، یک زوج چینی با چشمان اشکبار پس از ۲۴ سال فراق و جستجو، با پسر ۲۶ سالهٔ شان پیوستند.

براساس گزارش پولیس، گوا شین‌ژن، پسر گوا گانگ‌تانگ و همسرش ژانگ وانگه زمانیکه دو و نیم سال عمر داشت از مقابل منزل شان توسط یک زن و دوست پسرش ربوده شد و سپس به یک زوج دیگر چینی فروخته شد.

آقای گوا پس از ربوده شدن پسرش، سرتاسر چین را در جستجوی پسرش با موترسایکل سفر کرد و به فعالی مبدل شد که در بازگرداندن کودکان ربوده شده با پولیس همکاری می‌کرد.

گوا گانگ‌تانگ ۵۱ ساله جستجوی خود را با حمل یک پرچم همراه با عکس و جزییات پسرش، از جمله "یک زخم در انگشت کوچک پا" آغاز کرد. او در حساب شبکه‌های اجتماعی خود نوشته که از جمله ۳۴ ولایت چین ۳۰ ولایت را جستجو کرده و ۱۰ موترسایکل را در این مدت کهنه کرده است.

آدم ربایی کودکان برای فروش به طور منظم در چین گزارش می شود، اما آمار دقیق آن معلوم نیست. آدم ربایان کودکانی را هدف قرار می‌دهند که خیلی کوچک باشند و قادر به گفتن نام و شهر خود نباشند.

بر اساس بیانیه پولیس، آنان آقای شین‌ژن را در ماه جون پیدا کردند و هویت وی با آزمایش DNA تایید شده است.

ربایندگان گوا شین‌ژن دستگیر شده و به قاچاق سه پسر اعتراف کرده اند. آنان تاکنون محاکمه نشده اند، اما مجازات آنان می‌تواند حتا اعدام هم باشد.

مردم خواستار مجازات خریداران او نیز شده اند اما پولیس در مورد اینکه آیا زن و شوهری که گوا شین‌ژن را خریده بودند مجازات خواهند شد یا خیر، چیزی نگفته است.

به گفته پولیس، گوا شین‌ژن در ولایت هنان بزرگ شده است اما جزییات دیگری از زندگی وی گزارش نشده است. مشخص نیست که آیا او می‌دانست که ربوده شده است یا نه.

بر اساس گزارش رسانه‌ها، گوا شین‎‌ژن گفته است که در ولایت هنان خواهد ماند اما قصد دارد به طور مرتب از والدین بیولوژیکی خود دیدار کند.

او به خبرنگاران گفته است: "او پدر بزرگی است. من به او افتخار می‌کنم".

XS
SM
MD
LG