لینک های دسترسی

Breaking News

شوخی یک کمیدین با ترمپ و قصر سفید


یک کمیدین به شوخی به قصر سفید تیلفون کرد و دو ساعت بعد دونالد ترمپ، رئیس جمهور ایالات متحده، با وی تماس تیلفونی برقرار کرد.

آقای ترمپ که توسط طیارۀ ایر فورس ون، طیارۀ مخصوص رئیس جمهور امریکا، در حال پرواز بود، به جان ملیندز (John Melendez)، کمیدین امریکایی تیلفون کرد.

این کمیدین امریکایی حین تماس با قصر سفید، خود را باب منندز (Bob Menendez)، سناتور از حزب دموکرات معرفی کرده بود.

آقای ملیندز که بیشتر به نام شترینگ جان (Stuttering John ) معروف است، در برنامۀ صوتی انترنتی خود گفته است که برای سه دقیقه با رئیس جمهور ترمپ از طریق تیلفون صحبت کرد و در این مدت هیچگاهی به آقای ترمپ نگفت که او سناتور باب منندز نیست.

این کمیدین همچنین گفته است که در گذشته او حد اقل ۲۰ بار در برنامۀ رادیویی هاوارد استرن (Howard Stern ) با آقای ترمپ صحبت کرده بود و باورش نمی شود که رئیس جمهور ترمپ صدای او را نشاخته است.

در جریان این صحبت تیلفونی، رئیس جمهور ترمپ که فکر می کرد با سناتور باب منندز از حزب دموکرات حرف می زند، او را به خاطر تبرئه شدن از یک اتهام رشوۀ سیاسی، تبریکی می گوید.

آقای ترمپ در این گفتگوی تیلفونی همچنین خواهان کار مشترک میان جمهوریخواهان و دموکرات برای لایحه مهاجرت شده است، اما پاسخ این کمیدین که خود را سناتور باب منندز معرفی کرده است، کوتاه و ساده بود "من اسپانیایی استم."

این کمیدین همچنین گفته است که "آنان {مقامات قصرسفید} باید از من می پرسیدند که سناتور منندز مربوط کدام حزب است و یا سناتور کدام ایالت است که آنرا هم نمی دانستم. اما آنان هیچ یک از این سوالات را نپرسیدند."

یک مقام قصر سفید گفته است که رئیس جمهور ایالات متحده می خواهد تا برای اعضای کانگرس "قابل دسترس" باشد و در برخی اوقات "اشتباهات مانند این رخ می دهد."

XS
SM
MD
LG