لینک های دسترسی

Breaking News

دیویلرز ریکارد جهانی کرکت را قایم کرد


دو بازیکن دیگر افریقای جنوبی نیز در عین رقابت هر یک ۱۰۰ - ۱۰۰ امتیاز کمایی کردند

ای بی دیویلرز، بیتمن برگزیدۀ تیم ملی کرکت افریقای جنوبی ریکارد جدیدی را در دنیای کرکت قایم کرد و در یک رقابت با وست اندیز در ۳۱ توپ ۱۰۰ دوش امتیاز کمایی کرد که این دستآورد در تاریخ بازی های کرکت پیشینه نداشته است.

بر اساس معلوماتی که در صفحۀ رسمی کرک انفو نشر شده است، آقای دیویلرز در ۴۴ توپ ۱۴۹ دوش امتیاز گرفت که از آن جمله ۱۶ ضربه شش نمره یی و ۹ ضربۀ چهار نمره یی بود.

ابراهام بنجامین دیویلرز یکی از بازیکنان مشهور افریقای جنوبی است که بر علاوۀ کشورش در رقابت های ملی لیگ برتر کرکت هند نیز بازی می کند.

دیویلرز به خاطر سرعت و چابکی اش در بیتینګ علاقمندان زیادی در جهان دارد، برعلاوه او یک ویکت نگهبان خوب نیز است.

در رقابت های ورزشی ریکارد ها گذاشته می شود اما همه پایدار نیست. شاهد افریدی در سال ۱۹۹۶ در رقابت با سریلانکا در ۳۷ توپ ۱۰۰ دوش امتیاز کمایی کرد.

این ریکارد افریدی برای ۱۸ سال جاویدان ماند تا اینکه سال گذشته کوری اندرسن بازیکن نیوزیلندی این ریکارد را شکستاند و در ۳۶ توپ صد امتیاز کمایی کرد.

در رقابت امروزی میان وست اندیز و افریقای جنوبی یک رویداد دیگر تاریخی نیز رخ داد؛ هاشم امله و ریلی روسو دو بازیکن دیگر افریقای جنوبی نیز هر یک ۱۰۰ دوش امتیاز کمایی کردند.

با امتیازاتی که دیویلرز نیز کمایی کرد، تیم افریقای جنوبی در ۵۰ اور هدف ۴۳۹ را برای وست اندیز تعیین کرد. این نخستین باری است که افریقای جنوبی در رقابت های یک روزه این هدف را برای حریف خود تعیین می کند.

XS
SM
MD
LG