لینک های دسترسی

Breaking News

ترمپ دومین شخص مورد "تحسین" در میان امریکایی ها--سروی


جفری جونس از شرکت Gallup گفته است که "عدم محبوبیت ترمپ" موجب شده است که رئیس جمهور کنونی ایالات متحده، از بیشترین تحسین امریکایی ها برخوردار نباشد

بر اساس سروی شرکت نظر سنجی Gallup ، دونالد ترمپ، رئیس جمهور فعلی ایالات متحده، دومین شخصیت مورد "تحسین" در میان امریکایی ها است.

اما یافته های این سروی نشان می دهد که باراک اوباما، رئیس جمهور پیشین ایالات متحده، تاهنوز هم در میان امریکایی ها از بیشترین "تحسین" و ستایش برخوردار می باشد.

اما در میان زنان سیاستمدار امریکایی، هیلری کلنتن، نامزد انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ ایالات متحده، تنها زنی است که در ۱۶ سال متواتر از بیشترین "تحسین" امریکایی ها برخوردار بوده است.

هیلری کلنتن برای۱۶ سال متواتر از بیشترین "تحسین" امریکایی ها برخوردار بوده است
هیلری کلنتن برای۱۶ سال متواتر از بیشترین "تحسین" امریکایی ها برخوردار بوده است

بر اساس این سروی، ۱۷ در صد افراد شرکت کننده در این سروی گفته اند که از نظر آنان آقای اوباما از بیشترین تحسین برخوردار است،در حالیکه ۱۴ در صد سروی شوندگان آقای ترمپ را بیشتر مورد تحسین قرار داده اند.

از دیدگاه جمهوری خواهانیکه در سروی Gallup شرکت کرده اند،۳۵ در صد آنان گفته اند که آقای ترمپ از بیشترین تحسین برخوردار است، در حالیکه ۳۹ در صد دیگر جمهوری خواهان اشتراک کننده در این سروی، آقای اوباما را شخصیت عنوان کرده اند که از بیشترین تحسین در میان امریکایی ها برخوردار می باشد.

جفری جونس از شرکت Gallup گفته است که "عدم محبوبیت ترمپ" موجب شده است که رئیس جمهور کنونی ایالات متحده، از بیشترین تحسین امریکایی ها برخوردار نباشد.

در میان سایر شخصیت های که در گزارش این سروی مورد تحسین امریکایی ها قرار گرفته است، شامل پاپ فرانسس، رهبر کاتولیک های جهان، بیلی گراهم، مبلغ مسیحی، جان مککین، سناتور حزب جمهوری خواه و دالای لاما، رهبری تبعیدی تبت، می باشد.

XS
SM
MD
LG