لینک های دسترسی

Breaking News

آغاز تحقیقات پولیس پس از کشته شدن مظنون مسلح در فرانسه


پولیس فرانسه پس از کشته شدن مظنون مسلحی که مدت 32 ساعت در یک اپارتمان در شهر تولوز تحت محاصره قرار داشت، حال به جمع آوری شواهد ازین اپارتمان آغاز کرده اند.

در حالی که مردم در ساحه نظاره گر بودند، کارمندان تخنیکی پولیس امروز خریطه هایی را از اپارتمان کشیده و به داخل یک موتر انتقال دادند.

فرانسوا مولین سارنوال فرانسوی گفت که به واحد های خاص پولیس دستور داده شده بود تا در حد توان کوشش کنند که محمد مراح، فرد مظنون را زنده دستگیر کنند، اما وقتی نیرو های پولیس اوایل صبح پنجشنبه وارد اپارتمان مراح گردید، او از تشناب خارج شده و به گلوله باری آغاز کرد که بعد از بالکنی اپارتمان خود را به زیر انداخت. سارنوال گفته است که محمد مراح با اصابت گلوله در ناحیۀ سر، کشته شد.

مراح، شهروند فرانسوی الجزایری تبار متهم به حمله بر یک مکتب یهودیان کشتن سه طفل، یک رابای یا ملای یهودی و سه شبه نظامی شده بود. این قتل ها در جریان هشت روز، با سواری یک موترسایکل صورت گرفته بود و مقامات میگویند که در همۀ آنان، از یک نوع اسلحه استفاده شده است.

مقامات این را هم گفته اند که محمد مراح باورمند اسلام افراطی بود و به افغانستان و منطقۀ وزیرستان که پایگاه تندروان محسوب می گردد، نیز سفر هایی داشته است.

XS
SM
MD
LG