لینک های دسترسی

Breaking News

متیس از مرز مکسیکو و سربازان مسقر در آنجا دیدن می‌کند


جیم متیس، وزیر دفاع ایالات متحده امروز به سرحد مکسیکو و ایالات متحده سفر می کند تا از هزاران قوای امریکایی دیدار نماید که تازه به آن منطقه برای کمک در عملیات امنیتی فرستاده شده اند.

اکثر هزاران سرباز اعزام شده به سرحد فرستاده شده بودند با برافراشتن خیمه یا مشغول ساختن پایگاه برای شان می باشند یا مشغول نصب سیم های خاردار می باشند.

جوردن ویلسن، مامور خصوصی درجه اول یک انجنیر است مشغول سیم دوانی می باشند از پل بین المللی بندر ورودی براونسویلی می باشد. او به سختی باور می کند که او در داخل ایالات متحده این کار را می کند.

جوردن ویلسن، انجنیر اردوی امریکا، برای من و سایرین جای تعجب بود، که همه کارها سریعا انجام شد اما بخش مهم ماموریت من در این جا نصب سیم ها است تا به بهترین نوع از آنها حمایت کرده باشم.

اکثر قوای امریکایی در تکزاس مستقر شده اند. برخی دیگر به کلیفورنیا و اریزونا فرستاده شده اند. کاروان هزاران پناهجو از امریکای لاتین از طریق مکسیکو تلاش دارند خود را به امریکا برسانند و به همین دلیل رئیس جمهور ترمپ قوا را فرستاده است.

جوون سومرسیل، افسر پولیس نظامی است. ماموریت او دفاع از قوا با سیم دوانی است نه بازداشت مهاجرین غیرقانونی. سومرسیل می گوید "ما اینجا برای اجرای قانون نیامده ایم. ما اینجا استیم تا همکاری ما مستحکم گردد، با آنها کمک کنیم تا کار خود را بیشتر با دقت انجام دهند."

ماموریت این قوا اواخر ماه دسمبر به پایان می رسد و ممکن تمدید گردد. یک تن از افسران نظامی می گوید آنها در منطقه احساس آرامش می کنند.

جوون سومرسیل، افسر نظامی می گوید "آنها از ما در منطقه استقبال کردند که جای خوشی است و ما میتوانیم اینجا را نظارت کنیم. کارمندانی که اینجا راننده گی میکنند به طرف ما هارن می کنند و دست تکان می دهند، به این ترتیب کار، خیلی خوب است."

آمار اخیر نشان میدهد که درماه سپتمبر امسال کمتر از ۱۷۰۰ نفر روزانه با پیمودن فاصله ۳۱۴۵ کیلومتری سرحد توقیف شده اند. اگر با افزایش نیروها در سرحد یا سایر سیاست های اخیر ایالات متحده تلاش دارد تا درسرحد تغییر بیآورد با آنهم مصارف در حال افزایش است.

استقرار قوا در مناطق سرحد امریکا با مکسیکو به حدود ۲۰۰ میلیون مصرف نیاز دارد.

XS
SM
MD
LG