لینک های دسترسی

کوریایی جنوبی کوریایی شمالی را به شورای امنیت ملل متحد راجع ساخته است


کوریایی جنوبی، کوریایی شمالی را به شورای امنیت ملل متحد، به خاطر غرق ساختن کشتی جنگی راجع ساخته است.

کوریایی جنوبی، کوریایی شمالی را به شورای امنیت ملل متحد، به خاطر غرق ساختن کشتی جنگی که به گفته سیئول توسط تحت البحری کوریایی شمالی صورت گرفت، راجع ساخته است.

این عمل بروز جمعه توسط لی مینگ بک، ریس جمهور کوریایی جنوبی، اعلام گردید.

لی در مورد وضع تعزیرات علیه کوریایی شمالی چیزی نگفت، ولی اظهارداشت که غرق ساختن کشتی چونین سزار سرزنش است، و اینکه پیونگ یانگ باید به خلاف رفتاری خود باید اعتراف نماید.

کوریایی شمالی بروز جمعه تهدید کرده بود که اگر موضوع حمله بر کشتی کوریایی جنوبی به شورای امنیت ملل متحد راجع گردد، کوریایی شمالی عکس العمل شدیدی از خود نشان خواهد داد.

پیوگ یانک مکررا دست داشتن به حمله راکتی بر کشتی جنگی کوریایی جنوبی را که منجر به هلاکت ۴۶ سرنشنین آن گردید، رد کرده است.

ضمنا قوماندان قوای بحری ایالات متحده در اقیانوس آرام میگوید، با وجود فضای متشنجی که بعد از غرق شدن کشتی جنگی کوریایی خلق شده است، از طرف کوریایی شمالی نشانه یی از کدام عمل تحریک آمیزی را نمی بیند.

رابرت ویلارد طی یک کنفرانس بروز جمعه در سینگاپور گفت، او به قوای خود گفته که مراقب و بیدار باشند، ولی او میگوید، کوریایی شمالی قوای خود را در امتداد سرحد مستقر نساخته و آمادگی آزمایش راکت های ذروی را ندارد.

XS
SM
MD
LG