لینک های دسترسی

Breaking News

پاکستان: دور دوم گفتگوها در ارومچی صورت نمی گیرد


طیب آغا، نماینده طالبان افغان

یک مقام ارشد امنیتی پاکستان بیان میدارد که حکومت افغانستان و مقامات طالبان، برای بار دیگر، در طول هفته آینده، دومین دور گفتگو های خود را در پاکستان انجام خواهند داد.

این مقام ارشد پاکستان، این نظریه را در واکنش به یک تن از اعضای شورای عالی صلح افغانستان ابراز داشت که بروز جمعه تاریخ دور بعدی گفتگو ها با طالبان را سیم جولای و محل انرا شهر ارومچی در چین خوانده بود.

مقامات پاکستان، تاریخ برگزاری این مذاکرات را بتاریخ سی و یکم جولای رد کرده اند و بیان نکرده اند که این گفتگو ها کی برگزار خواهد شد. در عین زمان، سید ظفر هاشمی، معاون سخنگوی ریاست جمهوری به صدای امریکا بیان داشت هنوز روی محل، زمان و ترکیب هیات شامل در دور دوم گفتگو ها مشخص نشده است.

اسدالله سعادتی، یک تن از شرکت کننده گان در دور اول این گفتگو ها در منطقه رهایشی مری در پاکستان نیز انجام دور دوم این مذاکرات را در پاکستان تائید کرد.

سعادتی: دور دوم گفتگو با طالبان در پاکستان خواهد بود
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:45 0:00

  • 16x9 Image

    لینا روزبه - واشنگتن

    لینا روزبه در سال 2003 کار خود را با صدای امریکا آغاز نمود. روزبه در رشته مطبوعات و رسانه ها از کالج وانیر لیسانس خود را بدست آورد و متعاقب آن لیسانس دیگری را در رشته علوم سیاسی و روابط بین المللی از دانشگاه کانکوردیا اخذ کرد.

XS
SM
MD
LG