لینک های دسترسی

Breaking News

پولیس سمنگان به فروش مخدرات متهم شد


مسؤولان ریاست مبارزه علیه مواد مخدر ولایت سمنگان تاکید می‌کنند که فروشندگان مواد مخدر در این ولایت با پولیس همدست اند.

معراج الدین احمدی، مدیر آگاهی عامه ریاست مبارزه علیه مواد مخدر ولایت سمنگان به صدای امریکا گفت که مخدرات از ولایت ‌های بغلان و بلخ به سمنگان قاچاق شده و مخفیانه به فروش می‌رسد.

او گفت: "دست فروشانی هستند که مواد مخدر را از مزار و از ولایت بغلان به این جا انتقال میدهند و به شکل خصوصی دست فروش هستند که مکان هایشان هم به ریاست مبارزه علیه مواد مخدر معلوم است، ما چند دفعه همین مکان ها را به پولیس پیشنهاد کردیم که دراین موقعیت ها کسانی هستند که مواد مخدر را به فروش میرسانند متاسفانه که از طرف پولیس اقدام جدی صورت نگرفته است."

مسؤولان ریاست مبارزه علیه مواد مخدر سمنگان می‌گویند که در یک سال گذشته از فروش موادمخدر در چندین مکان، به پولیس گزارش داده اند، اما پولیس در این زمینه اقدام نکرده است.

دست فروشان در حال فروش مواد مخدر در داخل شهر دیده میشوند
دست فروشان در حال فروش مواد مخدر در داخل شهر دیده میشوند

اما پولیس مبارزه علیه مواد مخدر ولایت سمنگان ادعا می‌کند که هیچ مکانی جهت فروش مواد مخدر دراین ولایت وجود ندارد.

منیر رحیمی سخنگوی پولیس سمنگان به صدای امریکا گفت: "این ادعا کاملا بی اساس است. پولیس مواد مخدر سمنگان برای جلوگیری از قاچاق و فروش مواد مخدر همیشه تلاش دارد، و با مردم درهمکاری است تا درصورت مشخص شدن فروشندگان و مکان های ان ازسوی پولیس و نیرو های امنیتی بازداشت گردد."

مسؤولان ریاست مبارزه علیه مواد مخدر سمنگان می‌گویند که از آغاز سال جاری تا اکنون در همکاری با پولیس مبارزه با مواد مخدر ۳۵۰ کیلوگرام مواد مخدر مختلف النوع را کشف و ضبط کرده اند که از مسیر این ولایت به شمال افغانستان قاچاق می‌شد.

آمار ریاست مبارزه با مواد مخدر ولایت سمنگان نشان می‌دهد که درپیوند به ۹ رویداد کشف وضبط مواد مخدر ۱۷ تن بازداشت و به ارگان های عدلی و قضایی معرفی شده اند.

XS
SM
MD
LG