لینک های دسترسی

Breaking News

شش مورد در دو ماه؛ 'افزایش' خودکشی ماموران پولیس نیویارک


پولیس نیویارک (عکس از آرشیف)

پولیس نیویارک، در تازه‌ترین مورد، روز چهارشنبه ۱۴ آگست (۲۳ اسد) خبر خودکشی یک مامور پولیس را تایید کرده است. این ششمین مورد خودکشی ماموران پولیس نیویارک در حدود دو ماه گذشته است.

براساس آمار پولیس، از آغاز سال جاری میلادی تا حالا، در کل هشت مامور پولیس در نیویارک اقدام به خودکشی کرده اند.

این موارد که عمدتا به فشارهای روانی ناشی از کار مرتبط دانسته شده، ادارۀ پولیس نیویارک را وا داشته است تا برای ارایه حمایت و مشوره‌دهی به قربانیان فشارهای روانی در میان نیروهای پولیس تلاش بیشتری کند.

این اداره هم‌اکنون در حال ترتیب یک برنامۀ کمکی برای ماموران پولیس است که از فشارهای روانی ناشی از کار رنج می‌برند.

مقامات پولیس نیویارک گفته اند که براساس این برنامه، حدود ۸۰۰ کارمند در ماه جاری شامل برنامه‌های آموزشی در مورد فشارهای روانی و خودکشی می‌شوند و در نظر است تا به تدریج تمام کارمندان اداره پولیس نیویارک در این برنامه آموزش ببینند.

این اداره، هم‌چنین شماره‌های تلیفون را در انترنت منتشر کرده که به ارایه خدمات روانی به نیروهای پولیس اختصاص دارد. پولیس نیویارک در تویتر خود نوشته است: "خطاب به آن‌هایی که با مشکلی دست و گریبان اند – همیشه برای حمایت آماده ایم؛ شما تنها نیستید."

براساس یک نظرسنجی که شبکه ان‌بی‌سی امریکا انجام داده، ۷۸ درصد ماموران پولیس در سراسر امریکا از فشارهای روانی ناشی از کار شکایت کرده اند.

علاوه بر این، ۱۶ درصد شرکت کنندگان این نظرسنجی گزارش کرده اند که حداقل یک بار به خودکشی فکر کرده اند.

اداره پولیس نیویارک حدود ۳۶ هزار افسر و ۱۹ هزار کارمند غیرنظامی دارد.

مقامات پولیس نیویارک به رسانه‌های داخلی گفته اند که ظرف سال‌های اخیر، به طور اوسط هر سال بین ۴ تا ۵ مامور پولیس دست به خودکشی زده اند.

XS
SM
MD
LG