لینک های دسترسی

Breaking News

سهولتی که تکنالوژی به شغل باختگان فراهم کرده است


شرکت‌های گوگل و امازون، به ایالت‌های امریکا کمک می‌کنند تا ظرفیت‌های ارتباطی و فنی خود را بلند ببرند و به این ترتیب بتوانند سریع‌تر به متقاضیان کمک‌های دولتی، پاسخ بدهند.

هجوم بیش از ۳۰ میلیون درخواست کنندۀ بیمه بیکاری به شماره تلیفون‌ها و سایت‌های انترنتی ادارات محلی ایالتی، نشان داد که ایالت‌ها برای خدمت‌رسانی در سطحی گسترده ظرفیت لازم فنی را ندارند.

اشخاصیکه که در اثر وضع مقررات گشت و گذار و فاصله‌گیری فزیکی بی‌کار شده‌اند، در تماس با رسانه‌ها از دشواری ارتباط تلیفونی یا انترنتی با ادارات محلی کار برای ثبت تقاضای بیمهٔ بیکاری شکایت دارند.

ایالت رود‌آیلند، کوچکترین ایالت امریکا، که از تکنالوژی کامپیوتری و شبکه تلیفونی قدیمی برای پاسخگویی به مراجعان اداره کار محلی استفاده می‌کرد، حالا به گفته‌ مقامات فدرال، به شرکت آمازون روی آورده است.

همان تکنالوژی‌ که شرکت امازون برای پاسخ به مشتریان خود در روزهای مصروف به کار می‌برد، اکنون به اداره کار ایالت رودآیلند امکان داده است که بیش از سایر ایالت‌ها، برنامه کمک فدرال به شغل‌باختگان را به راه باندازد. این سیستم جدید، ظرفیت پاسخگویی تلیفونی را از تنها ۷۴ لین تلیفون به یکهزار مورد پاسخگویی تلیفونی در ثانیه، افزایش داده است.

ایالت‌های ماساچوستس و کنزاس هم با استفاده از سیستم‌های جدیدی که به تازگی راه افتاده است، دیگر با قطع تلیفون و انترنت در اثر کثرت مراجعه‌کننده روبرو نشده‌اند.

XS
SM
MD
LG