لینک های دسترسی

Breaking News

جام ملت‌های آسیا؛ بنگله دیش: لیتن داس در مسابقات شرکت نخواهد کرد


مقامات بورد کرکت بنگله دیش روز چهارشنبه، ۳۰ اگست (هشتم سنبله) گفتند که لیتن داس، بیتسمین مستعد تیم ملی کرکت این کشور به تب ساری مبتلا شده و به همین دلیل نمی تواند در جام ملت های آسیا شرکت کند.

در سلسله مسابقات پنجاه اووره جام کرکت ملت های آسیا، ملی پوشان بنگله دیش، فردا پنجشنبه ۳۱ اگست به مصاف سریلانکا میزبان و روز یکشنبه سوم سپتمبر به مصاف افغانستان می رود.

مقامات کرکت بورد بنگله دیش گفته اند که لیتن داس، قادر به سفر نیست و به عوض وی انعام الحق را به مسابقات جام ملت های آسیا معرفی کرده اند.

انعام الحق ۳۰ ساله تا کنون برای تیم ملی کرکت بنگله دیش، در ۴۴ مسابقه یک روزه، ۱۲۵۴ دوش به ثمر رسانده است. آخرین مسابقه یک روزه وی در ماه دسامبر مقابل هند بود.

منهاج العابدین، رییس کمیته گزینش بورد کرکت بنگله دیش، گفت: "در غیابت لیتن داس، ما به بیتسمین قوی نیاز داشتیم که بتواند ویکت ها را حفظ کند و انعام الحق این مسوولیت را پذیرفته است."

جام ملت های آسیا آخرین فرصت برای تیم ها است تا استعدادهای خود را قبل از جام جهانی کرکت در ماه اکتوبر در هند به نمایش بگذارند.

بنگله دیش در گروه بی با سریلانکا و افغانستان هم گروه است. در گروه الف پاکستان، هند و نیپال هم گروه اند.

اولین دیدار این جام بین تیم میزبان پاکستان و نیپال روز پنجشنبه در شهر ملتان پاکستان برگزار شد.

قرار بود تنها پاکستان میزبان این بازی ها باشد، اما تصمیم برای میزبانی مشترک پاکستان و سریلانکا پس از خودداری تیم هند از سفر به پاکستان گرفته شد.

دیدار نهایی جام ملت های آسیا به تاریخ ۱۷ سپتامبر در کلمبو، پایتخت سریلانکا برگزار می شود.

گروه

XS
SM
MD
LG