لینک های دسترسی

Breaking News

نبی: تلاش می‌کنیم سبب خرسندی افغان‌ها شویم 


محمد نبی عیسی‌خیل، کپتان تیم ملی کرکت افغانستان می‌گوید که کرکت اکنون یگانه‌ وسیلهٔ خرسندی و خوشحالی افغان‌ها است و تمامی آنان در انتظار خوب درخشیدن تیم ملی افغانستان در جام جهانی اند.

آقای عیسی‌خیل امروز ۲۴ اکتوبر (دوم عقرب) یک روز پیش از نخستین رقابت افغانستان در جام جهانی بازی های ۲۰ اووره در امارات متحدهٔ عرب گفت که برای تمامی رقابت‌های آمادگی گرفته اند.

قرار است، افغانستان فردا در مقابل تیم ملی کرکت سکاتلند وارد میدان شود. افغانستان در مرحلهٔ نخست این جام با تیم‌های هند، پاکستان، نیوزیلند و نامیبیا نیز رقابت خواهد کرد.

کپتان تیم ملی افغانستان گفت که ورزشکاران افغان مشکلات زیادی را متحمل شدند تا به امارات رسیدند و فرصت‌ اندکی برای تمرین داشتند، با آنهم روحیه خویش را بلند نگهداشتند و در یک رقابت تمرینی، تیم قدرتمند وست اندیز را شکست دادند.

او در پاسخ به یک سوال گفت که تحولات اخیر در افغانستان بر امور کرکت تاثیر زیادی نکرده و ورزش کرکت در ۳۰ سال گذشته با وجود تغییرات سیاسی در این کشور به پیش می‌رود و مردم این ورزش را دوست دارند.

محمد نبی از افغان‌ها خواست تا تیم ملی خویش را تشویق کنند.

جام جهانی بازی‌های ۲۰ اووره کرکت در عمان و امارات متحدهٔ عرب به میزبانی هند آغاز شده است. قرار بود این جام در هند راه اندازی شود، اما به دلیل محدودیت‌های کروناویروس به امارات انتقال یافت.

XS
SM
MD
LG