لینک های دسترسی

Breaking News

تیم کرکت معلولین افغانستان، تیم پاکستان را شکست داد


Afghanistan vs Pakistan disability team

تیم ملی کرکت معلولین افغانستان در سلسله رقابت های بین المللی ۲۰ اووره، روز سه شنبه ششم ماه اگست، تیم ملی کرکت معلولین پاکستان را شکست داد.

در این رقابت، تیم افغانستان نخست به میدان رفت و در ۱۶ اوور، با از دست دادن پنج بازیکن، توانست ۱۴۲ دوش کسب کند؛ اما بازیکنان تیم پاکستان در پاسخ، در اوور های تعین شده، تنها قادر به کسب ۱۱۶ دوش شدند و نُه بازیکن خود را از دست دادند.

این رقابت ها که ۲۰ اووره است به خاطر ریزش باران به ۱۶ اوور کاهش یافت. صدای امریکا، تمویل کنندۀ تیم کرکت معلولین افغانستان می باشد.

احمدالله احمدزی، بازیکن تیم ملی کرکت افغانستان در ۳۶ توپ، توانسته بود ۶۰ دوش کسب کند که در آن شش ضربۀ چهار نمره یی و سه ضربۀ شش نمره یی شامل می باشد. همچنان جمیل شاه مندوزی در ۳۷ توپ توانست ۴۷ دوش بگیرد و اشرف خان کریمی هم در ۱۷ توپ به کسب ۲۵ دوش موفق شد.

حسنین عالم، بازیکن ملی پوش پاکستان در ۲۸ توپ توانست ۳۸ دوش کند که بیشترین دوش در میان بازیکنان تیم ملی کرکت معلولین پاکستان می باشد.

در میان بالر های تیم ملی کرکت معلولین افغانستان، شیرین آغا بهترین کارکردگی را به نمایش گذاشت. او در چهار اوور، تنها ۲۸ دوش داد و چهار بازیکن پاکستانی را از میدان خارج ساخت.

این دومین پیروزی پیهم تیم ملی کرکت معلولین افغانستان است که با پیروزی روز سه شنبه ششم ماه اگست، تیم افغانستان چهار امتیازه شد و جایگاه نخست را در جدول مسابقات کسب کرد.

پیش از این تیم ملی کرکت معلولین افغانستان توانسته بود تیم بنگله دیش را هم شکست دهد.

قرار است سومین بازی تیم کرکت معلولین افغانستان چهارشنبه هفتم ماه اگست، با تیم انگلستان، میزبان این رقابت ها برگزار شود.

XS
SM
MD
LG