لینک های دسترسی

Breaking News

تیم کرکت افغانستان به وست اندیز باخت اما به دوستدارانش نه


در سلسله رقابت های بازی های ۲۰ اووره، تیم ملی کرکت افغانستان دو بازی را پی هم باخت و در سلسله این نوع بازی شکست را پذیرفت اما دوستداران این تیم هنوز هم با دلگرمی تمام از این تیم حمایت میکنند.

عبدالنصیر یاسینی از ایالت کالیفورنیا امریکا برای تماشای رقابت های تیم ملی به شهر سنت کیتس آمده است میگوید که از بازی امروزی تیم آنقدر راضی نیست اما برای برخی از بازیکنان جوایز نقدی را در نظر گرفته است.

او گفت:“در بخش بالنگ بازیکنان افغان خوب درخشیدند اما در بخش بیتنگ هنوز هم به کار بیشتر نیاز است. اما آینده تیم ملی کرکت افغانستان را درخشان میبینم.”

اما تنها افغان ها نیستند که بازیکنان تیم ملی این کشور را دوست دارند.

فیوورا وست اندیزی که برای تماشای رقابت میان تیم های افغانستان و وست اندیز آمده است به صدای امریکا گفت که او از آمدن تیم افغانستان به جزایر کارایب خرسند است و که در اینجا از این تیم پذیرایی میکند

او افزود:"تیم افغانستان تیم خوبی است و او دوستش دارد."

حامیان تیم کرکت افغانستان در کارایب
حامیان تیم کرکت افغانستان در کارایب

ریسا ومبی تماشاچی این رقابت میگوید که از علاقمندان تیم وست اندیز است اما تیم افغانستان را بسیار دوست دارد. "افغانستان تیم جوانی است اما آینده خوب دارد."

او گفت که در انتظار است تا راشد خان و محمد نبی عیسی خیل را در لیگ کرکت کارایب ببیند.

راشد خان و محمد نبی پس از اشتراک در لیگ کرکت هند اکنون در لیگ کرکت کارایب نیز بازی خواهند کرد.

سومین رقابت بازی های ۲۰ اووره به روز دوشنبه برگزار میگردد با وجود این رقابت اکنون سودی در این سلسله بازی ها در قبال نخواهد داشت اما به گفته مقامات شکست دادن قهرمان جهان برای افغانستان از اهمیت ویژه برخور دار است.

ا

XS
SM
MD
LG