لینک های دسترسی

Breaking News

"مسی افغانستان" با "مسی ارجنتاین" دیدار می کند


تا کنون جزییاتی در مورد زمان و محل دیدار مرتضی با لیونل مسی ارایه نشده است.

مرتضی زمانی در جهان به شهرت رسید که از یک خریطه پلاستیکی برای خودش پیراهن لیونل مسی و تیم ملی ارجنتاین را ساخت و عکس هایش در شبکه های مجازی دست به دست شدند.

فدراسیون فوتبال افغانستان اعلام کرده است که ترتیبات برای دیدار مرتضی با لیونل مسی روی دست گرفته شده و قرار است به زدوی این دو تن باهم ببینند.

علی آقازاده، سکرتر جنرال فدراسیون فوتبال افغانستان در صحبت با صدای امریکا گفته است که با مسوولین کلب بارسولونا تیمی که مسی برای آن بازی میکند، تماس گرفته اند "برنامه طوری ترتیب شده که یک صحبت تیلفونی خواهیم داشت با مسی و سفری ترتیب خواهیم کرد که مرتضی را به دیدار مسی ببریم."

جزییات در مورد تاریخ و محل ملاقات در دست نیست، اما گفته میشود که مرتضی خارج از افغانستان در یکی از کشور ها به دیدار مسی برود.

مرتضی احمدی باشنده ولسوالی جاغوری ولایت غزنی است. او تا حال شامل مکتب نشده. پدرش محمد عارف احمدی نام دارد و در قریه قمبر به دهقانی مشغول میباشد.

خانواده مرتضی گفته است که نسبت مشکلات اقتصادی نتوانسته اند برای پسر شان لباس ورزشی دلخواه وی را فراهم کنند. به گفته مرتضی او در حال حاضر در نزدیک خانه با دوستان کوچک اش بازی میکند. خودش توپ ندارد و از کاکایش توپ قرض میگیرد.

تهیه و ترتیب: احمد شکیب دوست، صدای امریکا

XS
SM
MD
LG