لینک های دسترسی

Breaking News

تیم کرکت ملی افغانستان در برابر تیم بنگله‌دیش شکست خورد


افغانستان روز جمعه ۱۴ جولای (۲۳ سرطان) در نخستین بازی سلسله مسابقات ۲۰ اووره در برابر بنگله دیش با تفاوت دو ویکت شکست خورد.

شیر و خط بازی امروز در شهر سلهیت را شکیب الحسن، کپتان بنگله‌دیش، برد و تصمیم گرفت که نخست بالینگ کند.

بتسمنان افغانستان در این بازی برای تیم حریف هدف نسبتاً کم— ۱۵۵ دوش— را تعیین کردند. تیم بنگله‌دیش توانست این هدف را با از دست دادن هشت بازیکن در آخرین اوور تکمیل کند.

توحید هریدوی، بتسمن بنگله‌دیش، در ۳۲ توپ ۴۷ دوش انجام داد و بهترین بازیکن این مسابقه عنوان شد. او توانست تا اخیر بازی در میدان باقی بماند و بازی را به نفع تیم خود پایان دهد.

شمیم حسین، بتسمن دیگر بنگله‌دیشی، در ۲۵ توپ ۳۳ دوش انجام داد،‌ اما هیچ یک از بتسمنان باقی‌ماندهٔ بنگله‌دیش نتوانستند بیشتر از ۲۰ دوش به ثمر برسانند.

کریم جنت، بالر افغانستان، در دو اوور ۱۵ دوش داد و توانست که در آخرین اوور در سه توپ پی در پی سه بازیکن بنگله‌دیش را از میدان حذف کند.

فضل الحق فاروقی، مجیب زدران، راشد خان، عظمت الله عمرزی و فرید ملک، بالران دیگر افغانستان، هر یک توانستند که یک یک بازیکن تیم حریف را از میدان بردارند.

محمد نبی، بتسمن افغانستان، توانست در ۴۰ توپ ۵۴ دوش انجام بدهد. عظمت‌الله عمرزی در ۱۸ توپ، ۳۳ دوش را به ثمر رساند و در قسمت بیتینگ افغانستان از دیگر بازیکنان خوب درخشیدند.

در بخش بالینگ بنگله‌دیش، کپتان شکیب الحسن در چهار اوور ۲۷ دوش داد و دو بازیکن افغانستان را از میدان حذف کرد.

دومین و آخرین رقابت سلسله بازی‌های جاری میان افغانستان و بنگله‌دیش روز یکشنبه در همین میدان برگزار می‌شود.

تیم افغانستان شامل راشد خان (کپتان)، رحمان‌الله گربز، حضرت الله زازی، ابراهیم زدران، نجیب الله زدران، محمد نبی، کریم جنت، عظمت الله عمرزی، مجیب الرحمان زدران، فضل الحق فاروقی و فرید احمد است.

تیم بنگله‌دیش شامل شکیب الحسن (کپتان)، لیتن داس، رونی تالقدار، نجم حسین، توحید هریدوی، شمیم حسین، مهدی حسن میراز، نسیم احمد، مستفیض الرحمن، تاسکین احمد و شرف الاسلام است.

XS
SM
MD
LG