لینک های دسترسی

Breaking News

مسعود: به زودی یک ائتلاف بزرگ متشکل از احزاب مختلف اعلام خواهد شد.


ضیا مسعود رهبر جبهه ملی افغانستان از امادگی این حزب به پیوستن به یک ائتلاف بزرگ خبر داد.

امروز در کابل یک کنفرانس مطبوعاتی با حضور شماری از احزاب و نهاد های مدنی که هدف ان تقبیح کودتای نظامیان مصر ذکر گردید دایر شد.

در این کنفرانس احمد ضیا مسعود رهبر جبهه ملی افغانستان با صحبت جداگانه با رسانه ها در مورد انتخابات ریاست جمهوری افغانستان که در کمتر از نه ماه برگزار خواهد شد معلومات داد و بیان داشت که در چند روز آینده یک ائتلاف بزرگ ایجاد شده اعلام خواهد شد.

به گفته وی این ائتلاف بزرگ متشکل از گروه های مختلف خواهد بود. وی اضافه کرد که جبهه ملی اسلامی افغانستان نیز شامل این ائتلاف بزرگ خواهد گردید و انتظار میرود که بعد از اعلام موجودیت این ائتلاف بشکل رسمی، گروه های شامل روی انتخاب یک کاندید واحد به نمایندگی از این ائتلاف در انتخابات ریاست جمهوری تبادل نظر کرده و کاندید خود را معرفی کنند.
  • 16x9 Image

    عبدالحی ورشان - کابل

    عبدالحی ورشان از 1993 میلادی به حیث گزارشگر رادیو صدای امریکا بخش افغانستان کار می کند. ورشان از سال 2002 به حیث گزارشگر رادیو صدای امریکا در کابل کار می کند. از کارهای برجسته گزارشگری ورشان تهیه گزارش از نشست های مهم سیاسی و نظامی و نشست های بین المللی مربوط به قضیه افغانستان درکابل است. عبدالحی ورشان فارغ التحصیل ادبیات وعلوم بشری از پوهنتون کابل است.
XS
SM
MD
LG