لینک های دسترسی

Breaking News

بنرهای تبلیغاتی گزینه اثرگذار در مبارزه با مواد مخدر


مسوولین اداره مبارزه با مواد مخدر ولایت هرات می گویند در تلاشند تا با نصب تابلوهای تبلیغاتی در نقاط مزدحم این ولایت در جریان هفته کمپاین بسیج ملی ، روند مبارزه با مواد مخدر را همگانی سازند.

این مسولین میگویند که اشتهارات و بنرهای تبلیغاتی میتوانند سطح آگاهی مردم در مناطق دورست را بلند برده و آنها را به مبارزه با کشت و قاچاق مواد مخدر تشویق کند.

غلام جیلانی دقیق رئیس اداره در هرات می گوید آنها با نصب هشت بیلبورد تبلیغاتی در این ولایت در تلاشند تا مردم را از مضرات و پیامدهای منفی کشت و قاچاق مواد مخدر آگاه سازند.

آقای دقیق می گوید این اشتهارات که حاوی پیام های مختلف در مورد اضرار مواد مخدر و عواقب کشت و قاچاق آن است از هزینه وزارت مبارزه با مواد مخدر در هفته بسیج ملی تطبیق شده است.

شماری از باشنده گان ولایت هرات نیز می گویند این بنرهای تبلیغاتی میتوانند به افراد بیسواد و یا اطفال کمک کرده تا بگونه بهتر و از روی تصویر با مضرات کشت کوکنار و یا قاچاق آن اطلاع حاصل کرده و این موضوع را با سایر اعضای خانواده شان شریک سازند.

معصومه یکی از باشنده گان هرات می گوید به این دلیل که بیشتر زارعین در مناطق دوردست و قریه جات حضور دارند بهتر انست تا این بنرهای تبلیغاتی بیشتر در ولسوالی ها و خارج از شهر نصب شود تا بتواند زارعین را از ضررها و عواقب بد کشت کوکنار آگاه سازد.

Billboards play a big role in counter narcotics compaign
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:06 0:00

XS
SM
MD
LG