لینک های دسترسی

Breaking News

مصرف ۷ ملیون دالر توسط ریاست مبارزه با مواد مخدر جوزجان


وزارت مبارزه با مواد مخدر شش میلیون دالر را در جریان ده سال گذشته در جوزجان به مصرف رسانیده است.

این پول در هفت پروژه عام المنفعه هزینه شده است.

عمر" عزیزی " یک تن از مسوولین بلند پایه وزارت مبارزه با مواد مخدر در سفری به جوزجان گفت:

"تطبیق پروژه های انکشافی زمانی در ولایت جوزجان آغاز گردید که کشت کوکناردر این ولایت صفر شده بود."

او گفت : پروژه های عام المنعفه که از طرف وزارت مبارزه با مواد مخدر در ولایت جوزجان مورد تطبیق قرار گرفته شامل اعمار یک استدیوم ورزشی , ساختمان شفاخانه پنجاه بستر تداوی معتادین , توزیع هفده عراده تراکتور برای زارعین در ده ولسوالی و قرای مرکز ولایت جوزجان , اعمار دو باب مکتب و یک باب کلینیک خدمات صحی و اعمار دیوار استنادی است که کار آن سال های قبلی تکمیل گردیده و این پروژه ها به بهره برداری سپرده شده است.

مبارزه با مواد مخدر در جوزجان
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:34 0:00

به قول عزیزی، کار ساختمان یک باب مکتب که نسبت بعضی معاذیر از پروسه تطبیق باز مانده بود دوباره روی دست گرفته شده و عنقریب آغاز میگردد.

موصوف خاطرنشان ساخت: اینکه پروژه های تطبیق شده از جانب وزارت مبارزه با مواد مخدر از کدام مرحله ها گذر میکنند و در چی وضعیت قرار دارند مربوط میشود به مسوولین امور ولایتی که باید از آن نظارت کنند.

نامبرده به این موضوع نیز اشاره نمود که وزارت مبارزه با مواد مخدر برای ولایاتی که در آن کشت کوکنار صفر شده است یک سلسله پروژه های عام المنفعه را در نظر دارد تا در سال پیشرو مورد تطبیق قرار دهد.

او میگوید : در سال روان در برخی از مناطق ولایت جوزجان کوکنار کشت شده بود که قرار معلوم در اطراف شهر شبرغان بالاثر اقدامات مسوولین ذیربط امور مزارع کوکنار از بین برده شده است ولی در ساحات تحت کنترول مخالفین ,از آن بهره برداری صورت گرفته است.

XS
SM
MD
LG