لینک های دسترسی

Breaking News

جلوگیری از قاچاق یک محموله بزرگ مواد مخدر به کشور ایران


پولیس مبارزه با مواد مخدر ولایت هرات می گوید مقدار ۱۳۰ کیلوگرام مواد مخدر نوع کریستال را که در داخل یک موتر تیلر جاسازی شده بود کشف و ضبط کرده اند.

امین الله امین آمر امنیت قوماندانی امنیه هرات می گوید این مقدار مواد مخدر از مربوطات ناحیه دوازدهم شهر هرات در مسیر شاهراه هرات اسلام قلعه کشف و ضبط شد.

آقای امین می گوید مواد مخدر مذکور به شکل ماهرانه در بین سنگ های مرمر صادراتی که از قبل تراشیده شده بود جابجا گردیده بود.

آمر امنیت قوماندانی امنیه هرات می گوید راننده این موتر باربری که تصمیم داشت مواد مخدر جاسازی شده را به کشور ایران انتقال دهد از سوی نیروهای پولیس مبارزه با مواد مخدر بازداشت شده است.

همزمان حمیدالله نصرت زاده مدیر مبارزه با مواد مخدر قوماندانی امنیه هرات می گوید در جریان سال روان، در کنار کشف و ضبط ۸۱۲ کیلوگرام مواد مخدر ده ها هزار لیتر مشروبات الکلی و مواد کیمیاوی نیز در این ولایت به دست نیروهای پولیس افتاده است.

آقای نصرت زاده می گوید در پیوند به این قضایا تا بحال ۳۳۶ نفر از جمله چهار تبعه ایرانی و ۷ خانم در جریان ۲۹۸ عملیات از ناحیه ها و ولسوالی های مختلف ولایت هرات بازداشت شده و قضایای آنها به نهادهای عدلی و قضایی راجع شده است.

جلوگیری از قاچاق یک محموله بزرگ مواد مخدر به کشور ایران
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:43 0:00

XS
SM
MD
LG