لینک های دسترسی

Breaking News

بازداشت دو قاچاقبر با ۴۲ کیلو مواد مخدر در جوزجان


پولیس ولایت جوزجان از بازکشف وبازداشت دو قاچاقبر با چهل و دوکیلوگرام موادمخدر نوع تریاک در شهر شبرغان مرکز این ولایت خبر ‌می‌دهد.

فقیرمحمدجوزجانی فرمانده پولیس جوزجان به صدای امریکا گفت قاچاقبران چهل دو کیلوگرام مواد مخدر را از ولایت بلخ، بارگیری و قصد انتقال آنرا به ولایت فاریاب داشتند.

آقای جوزجانی افزود: " دو تن ازمتهمین که باشنده گان ولایت بلخ اند زمانی در پیوند به انتقال این مواد گرفتار شدند که به امر توقف پولیس در کمربند امنیتی سلطان کوت توجه نکردند و قصد فرار را داشتند."

بازداشت دو قاچاقبر با ۴۲ کیلو مواد مخدر در جوزجان
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:21 0:00

فقیرمحمد جوزجانیفرمانده پولیس جوزجان گفت که افراد بازداشت شده، باشندگان ولایت بلخ اند و یکی مالک مواد مخدر نوع تریاک و فرد دومی راننده خودش را عنوان کرده است.

" متهمین در تحقیقات ابتدایی گفته اند که تریاک را از ولسوالی بلخ بارگیری کرده و قصد انتقال آنرا به ولسوالی دولت آباد ولایت فاریاب داشتند این نخستین قضیه نیست که پولیس از قاچاق و ترافیک مواد مخدر در ولایت جوزجان جلوگیری میکند."

بربنیاد اطلاعات پولیس مبارزه با مواد مخدر ولایت جوزجان از آغاز سال گذشته تا اکنون در شانزده عملیات نیروهای امنیتی مبارزه با مواد مخدر بیشتراز سه هزار کیلوگرام مواد مخدر کشف و ضبط شده و پنجاه تن از قاچاقبرا نیز بازداشت و دوسیه‌های آنان به نهاد های عدلی وقضایی فرستاده شده است.

XS
SM
MD
LG