لینک های دسترسی

Breaking News

افغانستان برای پیروزی به ۱۷۶ دوش نیاز دارد


امیر حمزه و دولت ځدران، سومین رقابت کرکت افغانستان با زمبابوی را با حذف دو بازیکن زمبابوی در حالی آغاز کردند که بازیکنان زمبابوی هیچ دوشی انجام نداده بودند.

پیشبینی ها طوری بود که گویا افغانستان برای برنده شدن در سومین رقابت که سرنوشت این جام را نیز تعیین میکند، زیر فشار قرار خواهد داشت اما حذف دو بازیکن زمبابوی در آغاز بازی فشار را بر تیم مقابل انبار کرد.

فشار ها پس از آن بر زمبابوی افزایش یافت که میرویس اشرف دو و محمد نبی عیسی خیل و راشد خان هر کدام یک یک بازیکن تیم مقابل را از میدان حذف کردند. تا اوور ۲۱ بازی سه بازیکن زمبابوی بدون کدام دوش در حالی از میدان حذف شده بودند که دو بازیکن دیگر این تیم با هرکدام با کسب یک دوش از میدان بیرون رفتند.

بازیکنان زمبابوی با وجود آنکه زیر فشار بیش از حد بازیکنان افغان قرار داشتند و اصغر ستانکزی، کپتان تیم افغانستان از تمامی گزینه هایش برای حذف سایر بازیکنان زمبابوی استفاده کرد اما هملتن مسکتزا و گرامی کریمر توانستند در شراکت همدیگر بیش از ۱۰۰ دوش انجام دهند و تیم خود را فراتر از ۱۵۰ دوش بکشانند.

میرویس اشرف توانست شراکت این دو بازکن را از هم بشکند و کریمر را از میدان حذف کند. به تعقب آن امیر حمزه یک بار دیگر، نهمین بازیکن تیم زمبابوی را در حالی از میدان حذف کرد که هیچ دوشی انجام نداده بود.

دولت ځدران دهمین بازیکن زمبابوی از میدان حذف کرد و دوش مجموعی زمبابوی پس از آن به ۱۷۵ رسید و برای افغانستان ۱۷۶ هدف تعیین کرد که بازکنان افغان چند فرصت حذف کردن آخرین بازیکن زمبابوی را از دست دادند.

افغانستان باید برای برنده شدن در این بازی و برای کسب جام این رقابت ها امروز پیروز بدر آید در غیر آن باید از دو رقابت باقی مانده در یکی آن برنده شود.

XS
SM
MD
LG