لینک های دسترسی

Breaking News

فروش بیشتر از توقع آیفون در جهان


شرکت اپل گفته است که فروش تیلفون های iPhone در ربع سوم سال مالی شاهد ۱.۶ در صد افزایش بوده است و مجموعاً ۴۱.۰۳ میلیون تیلفون را به فروش رسانده است

شرکت بزرگ اپل یا ‍Apple اعلام کرده است که عواید آن شرکت در ربع سوم سال مالی به گونۀ شگفت انگیزی افزایش یافته است.

اپل پیش بینی کرده است که عواید آن در ربع چهارم سال مالی بین ۴۹ تا ۵۲ میلیارد دالر خواهد بود. اما تحلیلگران می گویند که حد اوسط عواید این شرکت در ربع چهارم سال مالی، ممکن به ۴۹.۲۱ میلیارد دالر برسد.

شرکت اپل گفته است که فروش تیلفون های iPhone در ربع سوم سال مالی شاهد ۱.۶ در صد افزایش بوده است و مجموعاً ۴۱.۰۳ میلیون تیلفون را به فروش رسانده است. تحلیلگران بیش بینی کرده بودند که فروشات این تیلفون های هوشمند به ۴۰.۷ میلیون عدد خواهد رسید.

سهام اپل پس از آن افزایش یافت که فروش تیلفون های آی فونiPhone این شرکت افزایش یافت.

شرکت اپل همچنین اعلام کرده است که تا حال بیش از ۱.۲ میلیارد iPhone را به فروش رسانده و این رقم بیشتر از سقف تعیین شده برای فروش این تیلفون های هوشمند است.

آیفون ۷ و آیفون ۷ پلس هردو نسبت به نسخه های قبلی دارای کمره های بهتر می باشند. کمرۀ آیفون ۷ مانند نسخه گذشته ۱۲ میگا پکسل است
آیفون ۷ و آیفون ۷ پلس هردو نسبت به نسخه های قبلی دارای کمره های بهتر می باشند. کمرۀ آیفون ۷ مانند نسخه گذشته ۱۲ میگا پکسل است

فروش iPhone به صورت معمول در ماه های اپریل تا جون کاهش میابد، زیرا مردم منتظر نوع جدید این تیلفون ها است که در ماه سپتمبر، به بازار عرضه می شود.

اما این شرکت می گوید که خریداران تیلفون iPhone حال کمتر تمایل دارند تا منتظر نوع جدید تیلفون های iPhone باشند و خریداری خود را به تعویق بی اندازند.

در حال حاضر، شرکت ‍Apple تلاش می کند تا صفحۀ تیلفون های همراه iPhone خود را با رزولوشن بالاتر تولید کند که قیمت آن در مارکیت احتمالاً بیشتر از ۱۰۰۰ دالر خواهد بود.

نوع جدید تیلفون های iPhone در ماه سپتمبر ۲۰۱۷ به بازار عرضه خواهد شد.

در حال حاضر، بیش از ۷۰۰ میلیون نفر در سراسر جهان از تیلفون های هوشمند iPhone استفاده می کند که شامل بیش از ۹۰ میلیون آن در ایالات متحده می باشد.

XS
SM
MD
LG