لینک های دسترسی

Breaking News

پروازهای شرکت آریانا از کابل به مشهد از سر گرفته شد


پرواز‌های مستقیم شرکت هوایی آریانا میان کابل و مشهد از سر گرفته شد و در کنار شرکت‌های هوایی ایرانی، اکنون آریانا نیز هفتۀ سه روز در این مسیر پرواز خواهد داشت.

خبرگزاری دولتی ایران (ایرنا) به نقل از حسن جعفری، مدیر روابط عمومی میدان هوایی بین‌المللی مشهد گزارش داده است که این اقدام به درخواست جانب افغانستان صورت گرفته است.

حسن جعفری روز چهارشنبه ۲۷ اپریل (هفتم ثور) گفت که شرکت آریانا افغان هفتۀ سه پرواز به مشهد خواهد داشت. به گفتۀ آقای جعفری طبق درخواست افغانستان، اولین پرواز قرار است، روز جمعه ۱۶ ثور انجام شود.

مدیر روابط عمومی میدان هوایی بین‌المللی مشهد اضافه کرد:"در حال حاضر پروازهای مسیر مشهد- کابل توسط تعدادی از شرکت‌های ایرانی در حال انجام است، اما انجام پرواز در این مسیر توسط هواپیمایی افغانستان بیش از یک سال است که متوقف شده بود. "

شرکت آریانا نیز از آغاز پروازهای کابل - مشهد در صفحهٔ فیسبوک‌اش خبر داده و گفته است که این شرکت هفتهٔ سه بار – یکشنبه، سه شنبه و جمعه – به شهر مشهد ایران پرواز خواهد داشت.

پیش از این روسیه نیز گفته بود که پرواز‌های مستقیم میان کابل و مسکو آغاز شده و از این پس به گونه‌ٔ منظم جریان خواهد داشت.

سفارت روسیه در کابل در یک تویت نگاشته است که نخستین پرواز خطوط هوایی آریانا به تاریخ ۲۵ اپریل (پنجم ثور) از کابل به مسکو انجام شد.

این سفارت نگاشته است که از این پس پرواز‌های منظم کابل- مسکو به روز های دوشنبه و مسکو - کابل به روزهای سه شنبه انجام خواهد شد.

شرکت آریانا پیش از این از پرواز‌های دو طرفه به دوبی، اسلام آباد، دوحه، استانبول و انقره نیز خبر داده بود.

XS
SM
MD
LG