لینک های دسترسی

Breaking News

اکشی کمار: مشکل مخدارت در سینمای هند موجود است 


سوشانت سینگ راجپوت درگذشت

رسانه‌های هندی گزارش داده اند که سوشانت سینگ راجپوت، هنرپیشه سینمای هند در منزل اش در شهر ممبای، خود کشی کرده است.

راجپوت ۳۴ ساله در مدت اندک شهرت روزافزون کسب کرده و در فلم‌های جالب و موفق نقش بازی کرده بود.

رسانه‌های هندی گزارش داده اند که راجپوت صبح امروز ۱۴ جون (۲۵ جوزا) خودش را حلق آویز کرد و کمشنر پولیس ممبای نیز این حادثه را تایید کرده است.

با آنهم، پولیس گفته است که تا حال هیچ یاداشتی در مورد خودکشی او در منزل‌اش دریافت نشده است و تحقیقات در مورد این رویداد جریان دارد.

ستاره‌ها و دست اندرکاران سینمای بالیود و علاقمندان هنر راجپوت، به مرگ این هنرپیشه اظهار تاثر کرده اند.

اکشی کمار، یکی از هنرپیشه های معروف هند در صفحهٔ تویتر اش نوشته است که مرگ راجپوت برایش تکان دهنده بود.

او نوشته است: "صادقانه بگویم این خبر مرا تکان داده و حرفی برای گفتن ندارم."

آقای کمار در ادامه نوشته است که راجپوت یک هنرپیشه عالی بود و برای او خانواده اش تسلیت گفته است.

سوشانت سینگ راجپوت در فلم های زیادی نقش بازی کرده بود اما‌ پی کی، ام اس دهونی و شود دیسی رومانس از پر بیننده‌ترین فلم های او محسوب می‌شود.

سینمای هند امسال هنرپیشه‌های معروف مانند عرفان خان و ریشی کپور را نیز از دست داد.


اکشی کمار، هنرپیشهٔ معروف سینمای هند با نشر ویدیویی در صفحهٔ تویتراش گفته است که مشکل مواد مخدر در میان سینماگران هندی وجود دارد.

آقای کمار در ویدیویی که بیش از ۲.۵ میلیون بار دیده شده است، گفته است: "چگونه دستم را روی قلبم گذاشته و به شما دروغ بگویم که مشکل مواد مخدر در صنعت فلم‌سازی هند موجود نیست."

این هنرپیشهٔ ۵۳ ساله هندی افزوده است که این مشکل در تمام صنایع موجود است، اما به این معنی نیست که تمامی افراد شامل در صنعت سینمای هند در آن دست دارند.

پس از مرگ نابهنگام سوشانت سینگ، هنرپیشهٔ سینمای بالیود در ماه جون، مقامات هندی در مورد مصرف مواد مخدر در میان سینماگران آن کشور تحقیقات را آغاز کرده اند.

پولیس فدرال اکنون تحقیق می‌کند که آیا مرگ این هنرپیشه کدام پیوند غیرقانونی نیز دارد یا خیر.

مقامات امنیتی تا حال شماری از هنرپیشه‌های معروف مانند دپیکا پدوکون، شردها کپور و سارا علی خان؛ فلم‌سازان و طراحان لباس سینمای هند را در خصوص این موضوع استجواب کرده اند.

ادارهٔ‌ کنترول مواد مخدر هند به تاریخ هشتم سپتمبر، ریا چکربورتی، دوست دختر راجپوت را که وی نیز هنرپیشۀ بالیوود است، به اتهام دست داشتن در گروه اکمال مواد مخدر، بازداشت کرد.

خانواده راجپوت، خانم چکربورتی را به سرقت پول‌های پسرشان و آزار و اذیت او متهم کرده اند؛ اتهامی که از سوی چکربورتی رد شده است.

XS
SM
MD
LG