لینک های دسترسی

Breaking News

کی می‌خواهد میلیاردر شود؟


آیا باور می‌کنید که فقط با خریداری یک تکت لاتری در بدل دو دالر امریکایی یک شخص بتواند میلیاردر شده و در ردیف ثروتمندترین افراد جهان قرار گیرد؟

جایزۀ لاتری مشهور امریکا به نام "میگا میلیون" در ایالات متحدۀ امریکا که اکنون بیش از ۱.۶ میلیارد دالر رسیده است، این فرصت را میسر کرده است.

قرعه کشی برای لاتری میگامیلون دوبار در هفته صورت می‌گیرد و شام جمعۀ گذشته هیچ کسی برندۀ جایزۀ یک میلیارد دالری این لاتری نشد.

گولدون مدینیکا، رئیس گروه میگا میلیون، با نشر بیانیه‌ای گفته است که با رقم کنونی میگامیلیون بلندترین جایزۀ لاتری در تاریخ جهان شد.

ریکارد قبلی جایزۀ ممتاز لاتری میگامیلیون در سال ۲۰۱۶ ثبت شده بود که ۱.۵۸۶ میلیارد دالر بود.

اما برندۀ این جایزه باید مالیۀ گزاف بپردازد و پس از پرداخت مالیات از جایزۀ ۱.۶ میلیارد دالری، برندۀ آن می تواند ۹۰۴ میلیون دالر پول نقد را با خود به خانه ببرد.

قرار است قرعه کشی بعدی لاتری میگامیلیون سه شنبه (۲۳ اکتوبر) صورت گیرد و هرکسی که شش شمارۀ مسلسل دو رقمی این جایزه را در تکت خود داشت، میلیادر خواهد شد.

هر فرد می تواند شمارۀ دلخواه خود را خریداری کند، از این رو گاهی هم اتفاق افتاده است که بیشتر از یک نفر شمارۀ برندۀ جایزه را خریداری کرده بودند.

اینبار نیز، اگر بیش از یک نفر شمارۀ برندۀ جایزۀ میگا میلیون را خریداری کرده باشد، این جایزه میان برندگان تقسیم خواهد شد.

گزارش: خبرگزاری رویترز

XS
SM
MD
LG