لینک های دسترسی

توقیف یک آدم خوار در پاکستان


مظنونین این قضیه دو سال پیش نیز به اتهام بی حرمتی به اجساد به زندان محکوم شده بودند
مقامات پاکستانی می گویند که یک مرد ۳۵ ساله را روز دوشنبه به اتهام خوردن گوشت انسان از مناطق مرکزی آن کشور بازداشت کردند.

امیر عبدالله، قوماندان پولیس ناحیۀ بهاکر به اسوشیتدپرس گفت که ساکنین قریۀ خاور کلان ایالت پنچاب که در ۲۷۸ کیلومتری جنوبغرب اسلام آباد موقعیت دارد، از بوی زنندۀ که از منزل شخص مظنون به مشام میامد، شکایت کردند.

گمان برده می شود که محمد عارف و برادرش، فرمان، بیش از صد جسد را از قبرهای اطراف محل شان بیرون کشیده اند. پولیس در تلاش دستگیری (فرمان) است.

قوماندان پولیس محلی می گوید که بر اساس قانون پاکستان، خوردن گوشت انسان جرم نیست اما به هتک حرمت جسد، به شیوۀ بیرون کشیدن جسد از قبر و قطع اعضای بدن آن ارتباط می گیرد.

پولیس پاکستان افزود که در جریان بازرسی از منزل مظنونین، جمجمۀ که گمان می رود از یک کودک باشد و بخش های از اعضای بدن انسان را به دست آوردند که برای کسب معلومات بیشتر به طب عدلی فرستاده شده است.

بر اساس اظهارات پولیس، این دو برادر، دوسال پیش نیز به جرم بی حرمتی اجساد، محکوم شده بودند که یک سال پیش از زندان آزاد شدند.

مقامات گفتند که دوسال پیش از منزل این افراد بقایای انسان یافت شده بود که آنرا دفن کرده بودند اما این بار گوشت پُخته شدۀ انسان را از منزل آنان به دست آورده اند.
XS
SM
MD
LG