لینک های دسترسی

Breaking News

توقیف یک آدم خوار در پاکستان


مظنونین این قضیه دو سال پیش نیز به اتهام بی حرمتی به اجساد به زندان محکوم شده بودند
مقامات پاکستانی می گویند که یک مرد ۳۵ ساله را روز دوشنبه به اتهام خوردن گوشت انسان از مناطق مرکزی آن کشور بازداشت کردند.

امیر عبدالله، قوماندان پولیس ناحیۀ بهاکر به اسوشیتدپرس گفت که ساکنین قریۀ خاور کلان ایالت پنچاب که در ۲۷۸ کیلومتری جنوبغرب اسلام آباد موقعیت دارد، از بوی زنندۀ که از منزل شخص مظنون به مشام میامد، شکایت کردند.

گمان برده می شود که محمد عارف و برادرش، فرمان، بیش از صد جسد را از قبرهای اطراف محل شان بیرون کشیده اند. پولیس در تلاش دستگیری (فرمان) است.

قوماندان پولیس محلی می گوید که بر اساس قانون پاکستان، خوردن گوشت انسان جرم نیست اما به هتک حرمت جسد، به شیوۀ بیرون کشیدن جسد از قبر و قطع اعضای بدن آن ارتباط می گیرد.

پولیس پاکستان افزود که در جریان بازرسی از منزل مظنونین، جمجمۀ که گمان می رود از یک کودک باشد و بخش های از اعضای بدن انسان را به دست آوردند که برای کسب معلومات بیشتر به طب عدلی فرستاده شده است.

بر اساس اظهارات پولیس، این دو برادر، دوسال پیش نیز به جرم بی حرمتی اجساد، محکوم شده بودند که یک سال پیش از زندان آزاد شدند.

مقامات گفتند که دوسال پیش از منزل این افراد بقایای انسان یافت شده بود که آنرا دفن کرده بودند اما این بار گوشت پُخته شدۀ انسان را از منزل آنان به دست آورده اند.
XS
SM
MD
LG