لینک های دسترسی

Breaking News

انتقاد قانونگذار پاکستانی از یک ممثل امریکایی


عضو پارلمان پاکستان پس از آن بر جیرمی مکلیلن، ممثل امریکای، انتقاد کرد که وی پرچم پاکستان را ترسناک توصیف کرد.

جیرمی مکلیلن، ممثل امریکایی، در تویتر خود نگاشته است "امسال فراموش کردم که در مراسم هالوین خانۀ خود را تزیین کنم. فکر کنم فقط پرچم پاکستان را آویزان کنم تا همه همسایه‌گان خود را بترسانم".

هالوین فستیوال سنتی-مذهبی است که در ایالات متحده و شمار دیگر کشورهای با اکثریت مسیحی به تاریخ ۳۱ اکتوبر برگزار می‌شود.

خورد و بزرگ در شامگاه ۳۱ اکتوبر لباس‌ها و نقاب‌های ترساننده پوشیده و درهای خانه ها را می‌کوبند و صاحبان خانه به آنان شیرینی می‌دهند.

تویت آقای مکلیلن را حدود ۱۴ هزار نفر لایک، همرسانی و در مورد آن تبصره کرده اند. اما در این میان یک عضو پارلمان پاکستان برآشفته شده است.

عایشه گلالی، عضو پارلمان پاکستان نگاشته است "شوخ طبعی ترا تقدیر می‌کنم، اما این تویت شما تا حدی اهانت به پرچم ما است. سپاسگزارم اگر آن را پس کنید".

اما آقای مکلیلن در پاسخ نگاشته است که هدفش از این تویت شوخی با همسایگانش بوده است، نه پاکستان.

عایشه گلالی، گویندۀ پیشین تلویزیون ملی پاکستان بود که سپس به سیاست رو آورد. او چند ماه پیش عمران خان، رهبر تحریک انصاف پاکستان را متهم کرده بود که برایش پیام های نامناسب فرستاده است، اما عمران خان این اتهامات را رد کرد.

جرمی مکلیلن در ماه اگست سال روان به پاکستان رفته بود و شش اجرای زندۀ کمیدی در شهرهای لاهور و اسلام آباد داشت که همه تکت‌های آن فروخته شده بود. قرار است وی سال آیندۀ میلادی نیز برای اجرای نمایش به پاکستان سفر کند.

XS
SM
MD
LG