لینک های دسترسی

Breaking News

استاد مدرسۀ پاکستانی که بر کودک ۱۰ ساله تجاوز کرده بود، محاکمه می‌شود


پولیس در ایالت خیبر پختونخوا پاکستان می‌گوید که پس از آزمایش دی ان ای، ثابت شد که استاد یک مدرسه در شهر مانسهره بر شاگرد ۱۰ ساله اش تجاوز جنسی کرده است.

مقامات امنیتی گفته اند که قاری شمس الدین (نام مستعار) در ماه دسمبر، در مدرسه تعلیم القران در مقابل شاگرد اش از خشونت کار گرفته و پس از تجاوز جنسی او را برای دو روز در بند نگهداشته بود.

صادق بلوچ، قوماندان پولیس مانسهره به صدای امریکا گفت که این استاد مدرسه دو روز پس از این واقعه بازداشت شد و قرار است روز دوشنبه ۲۷ جنوری ( هفتم دلو) روند محاکمه اش آغاز شود.

پس از این واقعه، پولیس مدرسه تعلیم القران را مسدود کرده و رییس و یکی از استادان دیگر این مدرسه را نیز بازداشت کرده بود که بعداً به قید ضمانت آزاد شدند.

پس از کشته شدن یک کودک دیگر در ساحه نوشهره ایالت خیبر پختونخوا، مقامات محلی خواستار تشدید قوانین علیه افرادی شدند که دست به ارتکاب خشونت و تجاوز جنسی کودکان می‌زنند.

در ماه دسمبر سال گذشته لایحه ای به پارلمان ایالتی پیشنهاد که در آن برای متجاوزین جنسی بر کودکان، مجازات اعدام علنی خواسته شده است. مقامات گفته اند که روی جزییات این قانون کار جریان دارد.

XS
SM
MD
LG