لینک های دسترسی

Breaking News

خیمه های مهاجرین از کنار پیاده رو های شمال پاریس برچیده شد


شمار زیاد مهاجرین تازه وارد به فرانسه از کشور های افریقایی و شرق میانه می باشند.

پولیس فرانسه روز جمعه هزاران مهاجر را که در زیر خیمه در کنار پیاده رو های شمال پاریس زندگی می کردند، به اماکن موقت مسکونی در داخل و اطراف آن شهر انتقال داد.

جرارد کولومب، وزیر داخله فرانسه گفت که در این عملیات ۲۷۷۱ مهاجر به شمول کودکان بدون سرپرست از خیمه های کنار پیاده رو به محل های دیگر انتقال داده شد.

وزیر داخله فرانسه همچنین بر تعهد حکومت کشورش مبنی بر جلوگیری از گسترش کمپ های غیر قانونی و موقت مهاجرین در کشورش تاکید ورزید.

در همین حال، پولیس پاریس با نشر اعلامیه ای گفت که کمپ های غیر قانونی مهاجرین، تهدید امنیتی و صحت عامه برای مهاجرین و باشندگان محل تلقی می گردد.

در حالیکه ورود هزاران مهاجر از افریقا و شرق میانه به کشور های اروپایی ادامه دارد، یک مقام شهرداری پاریس گفت که روزانه حدود ۱۰۰ مهاجر وارد مناطق شمالی پاریس می شود.

از جانب دیگر، مقام های محلی از افزایش مهاجرین در جاده های شهر شمالی «کالی» نیز خبر داده اند.

پولیس فرانسه در ماه نومبر سال گذشته یک کمپ بزرگ مهاجرین را در کالی از بین برد و افراد را که در آن زندگی می کردند، به سایر نقاط فرانسه انتقال داد.

وزیر داخله فرانسه گفت که کشورش باید با بحران "بی سابقه" مهاجرت اروپا با شدت و به گونه انسانی رسیدگی کند.

امانول مکرون، رئیس جمهور فرانسه از وزیر داخله کشورش خواسته تا طرحی را تهیه کند که بر اساس آن فیصله نهایی در مورد متقاضیان پناهندگی در آن کشور باید در ظرف شش ماه صادر شود.

XS
SM
MD
LG