لینک های دسترسی

Breaking News

ریال مادرید برندۀ جام قهرمانان اروپا شد


ریال مادرید دوازدهمین قهرمانی خود را جشن گرفت

تیم ریال مادرید اسپانیا در یک رقابت تماشایی توانست تیم یوونتوس ایتالیا را ۴-۱ شکست دهد و جام قهرمانان اروپا را برای دوازدهمین بار به خانه ببرد.

کریستیانو رونالدوی پرتگالی با به ثمر رساندن دو گول، پیروزی تیم ریال را رقم زد و رویای بوفان، دروازه بان کارکشتۀ یوونتوس تیم ملی ایتالیا، را برای کسب پیروزی در "شاید آخرین حضورش در جام قهرمانان اروپا" نیمه تمام گذاشت.

گزارش ها حاکی از آنست که احتمال دارد بوفان، کپتان تیم یوونتوس و دروازه بان ایتالیا، پس از رقابت های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، با میدان سبز فوتبال وداع گوید.

نخستین گول در دقیقۀ ۲۰ نیمۀ اول رقابت توسط رونالدو وارد دروازۀ تیم یوونتوس شد. دقایقی بعد، ماندزوجیک، مهاجم تیم یوونتوس، با یک ضربه دیدنی اکروباتیک، نتیجه را ۱-۱ مساوی کرد و یکبار دیگر امید پیروزی را در میان هواداران تیم لیگ برتر ایتالیا، زنده ساخت.

دومین گول ریال مادرید که از فاصلۀ بیش از ۳۰ متر وارد دروازۀ یوونتوس شد
دومین گول ریال مادرید که از فاصلۀ بیش از ۳۰ متر وارد دروازۀ یوونتوس شد

ریالی ها، نیمۀ دوم را با کنترول بیشتر بر میدان و توپ آغاز کردند. نیمۀ دوم وارد دقیقۀ ۶۱ خود شده بود که کاسمیرو، مهاجم ریال، از فاصلۀ بیش از ۳۰ متر با یک ضربۀ سهمگین و غافلگیرانه، توپ را وارد دروازۀ یوونتوس کرد و نتیجه را ۲-۱ساخت.

چهار دقیقه بعد، یکبار دیگر رونالدو با یک نفوذ سریع در محوطۀ جزای دروازه بان توپ را وارد دروازه کرد و نتیجه را ۳-۱ساخت.

زین الدین زیدان در آخرین دقایق بازی کریم بنزیما را از میدان خارج کرد و اسنسیو، بازیکن ۲۱ سالۀ تیمش، را وارد میدان کرد.

اسینسیو که در لیگ قهرمانان اروپا توانسته بود نه گول به ثمر برساند در دقیقۀ ۹۰ بازی، دروازه بان ایتالیایی را غافلگیر کرد و توپ را برای چهارمین بار وارد دروازه ساخت.

یوونتوس، قهرمان لیگ برتر ایتالیا در این رقابت نتوانست از سد ریال مادرید بگذرد. تلاش خط تهاجمی یوونتوس برای گذشتن از خط دفاعی ریال به جای نرسید و در رقابت نهایی، ریالی ها، دفاع بهتر و منسجم تری از خود به نمایش گذاشتند.

XS
SM
MD
LG