لینک های دسترسی

Breaking News

رونالدو: زیدان روحیۀ ریل مادرید را بلند برده است


زین الدین زیدان از یک هفته به اینسو عملاً به صفت مربی تیم ریال مادرید آغاز به کار کرده است.

کرستیانو رونالدو ستارۀ مشهور فوتبال جهان از تمرینات تیم ریال مادرید زیر نظر زین الدین زیدان، مربی جدید این تیم ابراز خوشبینی کرده است.

رونالد پس از پیروزی ۵-۱ ریال مادرید در برابر گیخون گفته است که نتایج یک هفته تمرینات زیر نظر آقای زیدان مشهود بوده و به گفتۀ وی زیدان به ریال مادرید روحیۀ تازه بخشیده است.

رونالدو که در رقابت دیروز دو گول به ثمر رساند، با ستایش از نحوۀ مربیگری زیدان گفته است که او برداشت دیگری از فوتبال داشته و در مقایسه با رافا بنیتز مربی پیشین ریال مادرید، نگاه متفاوتی به بازی دارد.

زین الدین زیدان پیش از این کپتان تیم ملی فوتبال فرانسه بود.
زین الدین زیدان پیش از این کپتان تیم ملی فوتبال فرانسه بود.

بخشی از تغییر در بازی ریال مادرید، به گفتۀ رونالد از پافشاری زیدان بر داشتن ملکیت توپ دربرابر تیم حریف ناشی می شود.

در حالیکه رقابت های این فصل لیگ برتر اسپانیا به نیمه رسیده است، رونالدو امیدوار است که ریال مادرید تا پایان این لیک "با حس مثبت و خرسندی از آنچه در این تیم می گذرد" به پیش برود.

رونالدو گفته است که صرف نظر از اینکه مربی ریال مادرید کی بوده است، با تلاش کامل برای این تیم بازی کرده است، اما افزوده است که زیدان به ریال مادرید قوت بخشیده است.

  • 16x9 Image

    نجیب‌الله احمدیار

    نجیب‌الله احمدیار کار با رسانه‌ها را در سال ۲۰۰۱ میلادی آغاز کرد و از سال ۲۰۰۹ به اینسو در صدای امریکا به صفت ویراستار، نویسنده و مجری برنامه‌های رادیویی، تلویزیونی و دیجیتلی کار می‌کند. 

XS
SM
MD
LG