لینک های دسترسی

Breaking News

تدابیر شدید امنیتی در شهر کلیفلند ایالت اوهایو


شماری از نیروهای امنیتی در نزدیکی جاده برگزاری نشست جمهوری خواهان

قرار است نشست ملی چهار روزه حزب جمهوری خواه برای گزینش نامزد این حزب به انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده در شهر کلیفلند ایالت اوهایو برگزار شود.

این نشست به روز دوشنبه برگزار میشود اما شهر کلیفلند از چند روز به اینسو شاهد گشت و گذار نیروهای امنیتی از ارگان های مختلف است.

این شهر که در حدود ۴۰۰ هزار نفوس دارد، میزبان ۵۰ هزار نفر است و برای تامین امنیت این شهر پنچ هزار نیروی امنیتی موظف شده است.

کشته شده سه منسوب پولیس در ایالت لوزیانا روز یک پیش از آغاز این نشست مهم مقامات در شهر کلیفلند را بیشتر محتاط ساخته است.

جاده توسط یک واسطه بزرگ مسدود شده است
جاده توسط یک واسطه بزرگ مسدود شده است

در میان ۵۰ هزار مهمانی که وارد این شهرمیشوند شمار زیادی از مخالفین و حامیان دالند ترمپ یگانه کاندید و به احتمال زیاد برنده نامزدی حزب جمهوری خواه استند که همزمان با آغاز نشست، تظاهرات را آغاز میکند.

هراس آن وجود دارد که برخورد های میان مظاهره کنندگان صورت خواهد گرفت. در ایالت اوهایو حمل سلاح مجاز است و مقامات امنیتی میگویند که نمیتوانند مردم را از حمل سلاح منع کنند که این خود بر نگرانی مردم این شهر افزوده است.

با وجود آنکه از مقامات امنیتی از والی این ایالت درخواست شده بود تا در روز های نشست حزب جمهوری خواه حمل سلاح را منع قرار دهد اما جان کیسک والی این ایالت گفت که او صلاحیت تعلیق قانون اساسی را ندارد.

اکثر جاده های که به مرکز این نشست منتهی میشود،‌ مسدود شده و نیروهای امنیتی در این جاده ها در حالت آماده باش قرار دارند.

نیروهای امنیتی در شهر کلیفلند
نیروهای امنیتی در شهر کلیفلند


اشتراک کنندگان در این نشست حق حمل لایتر سرگت، چتری، وسیله عکس های سلفی و سایر آشیای مانند این را ندارند.

XS
SM
MD
LG