لینک های دسترسی

Breaking News

صلاح، مهرۀ پیروزی لیورپول به دور نهایی قهرمانان اروپا


محمد صلاح مصری، پس از جیراد، ستارۀ معروف لیورپول، یه یکی از پر طرفدار ترین بازیکن لیورپول مبدل گردیده است.

تیم فوتبال لیورپول انگلستان روز سه شنبه با یک بازی تماشایی و پر گول، تیم روم ایتالیا را ۵-۲ شکست داد و یک قدم دیگر خود را برای رسیدن به دور نهایی جام قهرمانان اروپا نزدیک تر ساخت.

گول های تیم لیورپول را محمد صلاح، مهاجم مصری این تیم در دقایق ۳۵ و ۴۵ نیمۀ نخست بازی وارد دروازۀ روم کرد. سه گول دیگر این تیم توسط سادیو در دقیقۀ ۵۶ و روبرتو فیرمینو در دقایق ۶۱ و ۶۸ بازی وارد دروازۀ روم گردید.

تیم روم در ده دقیقۀ اخیر بازی یکبار دیگر کنترول توپ را در دست گرفت و در دقیقۀ ۸۱ ایدین نخستین گول را وارد دروازۀ لیورپول کرد. چهار دقیقه پس از آن روم به یک پنالتی دست یافت و دییگو پیروتی با یک ضربۀ زیبا توپ را وارد دروازه سرخ پوشان لیورپول کرد.

تلاش روم برای کاهش تفاوت گول ها بیش از آن به جای نرسید و رقابت پس از چهار دقیقۀ اضافی به پایان رسید.

در رقابت روز سه شنبه لیورپول با روم، محمد صلاح برعلاوۀ به ثمر رساندن دو گول، زمینه ساز دو گول دیگر هم بود.
در رقابت روز سه شنبه لیورپول با روم، محمد صلاح برعلاوۀ به ثمر رساندن دو گول، زمینه ساز دو گول دیگر هم بود.

اما این دو گول بیرون از خانۀ روم، یکبار دیگر ایتالیایی ها را فرصت می دهد تا بتواند در رقابت برگشت که میزبان لیورپول انگلستان خواهند بود، درب ورود به دور نهایی را باز نگهدارند.

اگر روم بتواند یکبار دیگر مانند رویارویی با بارسلونا، تیم لیورپول را ۳-۰ شکست دهد، به خاطر دو گول زده در خانۀ لیورپول، به دور نهایی راه خواهند یافت.

اما با توجه به کارکردگی لیورپول، تا کنون این مهم اندکی دشوار به نظر می رسد. باآنهم دیده شود که آیا تاریخ یکبار دیگر در مورد تیم روم تکرار خواهد شد یا خیر.

امروز چهارشنبه تیم های ریال مادرید اسپانیا و بایرن مونیخ آلمان به مصاف هم می روند.

XS
SM
MD
LG