لینک های دسترسی

Breaking News

کشته شدن ۴ تن از راکبین یک موتر در شاهراه کندهار هرات


شاهراه کندهار -کابل (ارشیف)

مسوولین امنیتی ولایت فراه می گویند طالبان مسلح صبح امروز به تعداد ۱۳ تن از راکبین یک موتر مسافر بری را در ۱۸کیلومتری شهر کندهار از موتر بیرون کرده و چهار تن آنها را از بین بردند.

شاهدان عینی به صدای امریکا گفتند که این حادثه در آغاز صبح امروز رخ داده است وصد ها تن طالب مسلح سرنشینان یک موتر مسافر بری را در شاهراه کندهار هرات تلاشی نموده وبعد هم افراد مشکوک را از موتر پایین نمودند.

این شاهدان گفتند که طالبان چهار تن از راکبین موتر را کشته و ٩ تن دیگر را با خود بردند. مسوولین ولایتی فراه این حادثه را تایید نموده اند.

جواد افغان سخنگوی والی فراه به صدای امریکا گفت که طالبان مسلح به تعداد ۹ تن از راکبین یک موتر مسافر بری را که اکثر شان افراد ملکی اند اما ممکن درمیان شان کارمندان دولت هم باشد نیز با خود بردند.

مسوولین امنیتی فراه میگویند که تحقیقات در مورد افراد ربوده شده جریان دارد.

جنرال یعقوبی قوماندان امنیه فراه گفت که در ولسوالی بالا بلوک فراه آنها تحقیقات در مورد افراد ربوده شده را آغاز کرده اند وعملیات جریان دارد.

مسافرین این موتر به صدای امریکا گفتند که حوالی ساعت ۱۱ پیش از داشت درگیری میان طالبان مسلح و نیروهای امنیتی نیز در این ساحه صورت گرفته است که در اثر آن شاهراه هرات کندهار به روی ترافیک مسدود شده بود.

طالبان مسلح تا حال مسوولیت این حادثه را به عهده نگرفته و چیزی در مورد نگفته اند.

شاهراه هرات کندهار گاه گاهی شاهد همچو موارد میباشد و راکبین موتر های مسافر بری توسط طالبان مسلح تلاشی میشوند و گاهی هم تعدادی از راکبین را با خود میبرند.

مسافرین این شاهراه همیشه از نبود امنیت دراین راه شکایت دارند و خواهان تامین امنیت این شاهراه هستند.

XS
SM
MD
LG