لینک های دسترسی

Breaking News

پسر شش ساله‌ای که خواهرش را از حملۀ سگ نجات داد و قهرمان شد 


حکایت برجر واکر شش ساله پس از آن در رسانه های اجتماعی دست به دست شد و سر و صدا برپا کرد که عمه‌اش در مورد چگونگی جانفشانی او نوشت.

نیکی واکر به تاریخ نهم جولای در صفحهٔ انتساگرام نوشت که برادرزاده اش هنگامی که می‌بیند سگی می‌خواهد بر خواهرکوچک اش حمله کند، خودش را در مقابل سگ قرار می‌دهد تا خواهراش را نجات دهد.

برجر کوچک که باشندهٔ ایالت وایومینگ است، از ناحیه سر و صورت زخم برداشت و داکتران مجبور شدند سر و صورتش را در حدود ۹۰ بخیه بزنند.

این پسر شش ساله گفت: "فکر کردم اگر کسی در آنجا بمیرد، باید من باشم."

نیکی واکر گفته است که با نشر این حکایت می‌خواست قهرمانان فلمی مانند،‌ کپتان امریکا، آیرن من، سپایدرمن،‌ هلک و دیگران را نیز خبر دهد که یک قهرمان دیگر در میان آنان اضافه شده است.

پس از آن، قهرمانان فلمی یکی پی دیگر از برجر کوچک حمایت کردند و فداکاری او را ستودند.

مارک رافالو، قهرمان سبز رنگ فلم های هالک نوشته است: "من واقعاً شجاعت و قلب ترا احترام و تحسین می‌کنم. آنانی که سلامت خود را به خاطر دیگران به خطر می‌اندازند، مردمان حماسه آفرین و با هوش اند."

کرس اوانس، قهرمان سپردار فلم‌های کپتان امریکا در یک پیام ویدیویی از برجر تمجید کرده و او را قهرمان خطاب کرد و تعهد کرد که سپر اصلی کپتان امریکا را برایش خواهد فرستاد.

سایر قهرمانان فلمی سینمای هالییود نیز از شجاعت و جانشفانی برجر شش ساله تمجید و تصویف کرده و برخی از آنان او را به هالیوود دعوت کردند تا از نزدک ملاقات‌اش کنند.

شمار دیگر به خاطر تمجید از این اقدام برجر، می‌خواهند برای این قهرمان کوچک اعانه جمع آوری کنند. اما والدین این پسر گفتند که اگر کسی می‌خواهد کمک مالی کند، پس کمک‌های شان را به صندوق سربازان متقاعد و نظامی که در جریان دفاع از امریکا زخمی شده اند، بریزند.

XS
SM
MD
LG