لینک های دسترسی

Breaking News

نتایج قرعه کشی لاتری گرین کارت امریکا اعلان شد


حدود ۵۵ هزارنفر همه ساله از طریق قرعه کشی گرین کارت وارد امریکا می شوند

نتایج برنامه قرعه کشی لاتری گرین کارت امریکا، برای سال ۲۰۱۸، اعلان شد.

شرکت کنندگان این برنامه می توانند با مراجعه به سایت رسمی قرعه کشی شماره تاییدیۀ خود را وارد کرده و از وضعیت درخواست خود مطلع شوند.

قرعه‌کشی گرین کارت یکی از راه‌ های مهاجرت به ایالات متحده است که ثبت نام آن هر ساله در فصل خزان انجام می‌شود و نتایج آن، سال آینده اعلام می‌شود.

وزارت خارجه ایالات متحده در راهنمای فارسی خود می گوید "چنانچه شماره تاییدیه تان را در اختیار ندارید، در قسمت بررسی پرونده روی گزینه Forgot Confirmation Number کلیک کنید و با وارد کردن برخی اطلاعات شخصی دیگر که در زمان ثبت نام از آنها استفاده کرده اید، می توانید شماره تاییدیه تان را بازیابید."

وزارت خارجه تاکید می کند که "هرگز ایمیلی مبتنی بر پذیرش یا عدم پذیرش در قرعه کشی به افراد نمی فرستد و از شما نمی خواهد توسط پست یا سرویس هایی مانند Western Union پول ارسال کنید".

این بیانیه تاکید می کند که هرگونه ایمیل یا مکاتبه ای از این دست "جعلی" است و تنها محل موثق برای دریافت وضعیت پرونده، وبسایت رسمی قرعه کشی می باشد.

براساس قوانین ایالات متحده، هر سال وزارت خارجۀ امریکا برنامه لاتری گرین کارت را اجرا می کند. براساس این برنامه، هر سال ۵۵ هزار ویزۀ اقامت دایمی برای افراد کشورهایی که میزان مهاجرت کمتری به امریکا دارند، فراهم می شود.

لاتری گرین کارت بین کسانی که قصد آمدن به امریکا را دارند، بسیار محبوب است، زیرا این برنامه رایگان است و فرد تنها اگر خوش چانس باشد و اطلاعات خودش را درست وارد کند، می تواند امیدوار باشد و در صورت پذیرفته شدن، با ارایه مدارکی که اعلام کرده، به امریکا بیاید.

از سوی دیگر به دلیل سایر ویزه های مهاجرتی که معمولا زمان طولانی در بر می گیرد، کسانی که از طریق لاتری گرین کارت به امریکا می آیند، عملا ظرف حدود دو سال بعد ثبت نام، به این کشور می رسند.

XS
SM
MD
LG