لینک های دسترسی

Breaking News

نمایشگاه سالانۀ موترهای برقی در واشنگتن


موترهای برقی در نمایشگاه امسال واشنگتن در حالی بازدیدکنندگان زیاد را به خود جلب کرد که قیمت نفت در ایالات متحده صعود کرده است.

این نمایشگاه ده روزه از تاریخ ۲۱ تا ۳۰ جنوری ادامه میابد.

برگزار کننده‌گان و مشتریان می‌گویند که موترهای برقی آینده این صنعت را تشکیل می‌دهد.

شرکت‌های بزرگ موترسازی تولیدات جدید برقی شانرا در این نمایشگاه نشان دادند.

قابل ذکر است که فروش موترهای برقی در سال ۲۰۲۰ به سطح جهان ۴۱ درصد افزایش یافته است. در حال حاضر شرکت‌های بزرگ موترسازی، به شمول تویوتا و فورد به تولید موترهای برقی رو آورده اند، بخاطریکه این موترها در کنار کم مصرف بودن هوا را نیز آلوده نمی‌کنند.

مگی کلارک، مسوول بخش فروشات شرکت تویوتا گفت که فروشات موترهای برقی درسال‌های اخیر بیشتر شده و این نشاهنده آن است که مشتریان می‌خواهند در کاهش انتشارات کاربن سهم بگیرند.

مشتریان موترهای برقی با دو مشکل عمده مواجه اند که یکی قیمت بلند موترهای برقی و دیگری کمبود ایستگاه‌های چارج می‌باشد.

با ازدیاد علاقه مردم برای خرید موترهای برقی و عمومیت پیداکردن تدریجی موترهای برقی، کارشرکت‌های که ایستگاه‌های چارج می‌سازند نیز رونق پیدا کرده است.

شرکت الکترفای امریکا ( Electrify America) تلاش می‌ورزد که در سرتاسر امریکا اسیتگاه‌های دارای ظرفیت سریع چارج بسازد.

جان اودانل، مسوول نمایشگاه موترهای برقی واشنگتن گفت که مشتریان موترهای برقی پیش از این افراد متمول بودند به خاطریکه توانایی خرید موترهای تسلا را مشتریان دارای درآمد متوسط نداشتند، اما حالا که شرکت‌های چون نیسان، جنرل موتوروز، تویوتا و هیوندای به تولید آن رو آوردند مشتریان دارای عاید متوسط نیز می‌توانند، آن را بخرند.

او افزود که حکومت امریکا حالا مردم را به خرید موترهای برقی تشویق می‌کند و مشوقات مالیاتی و تخفیف‌ها را نیز برای آنان در نظر می‌گیرد.

XS
SM
MD
LG