لینک های دسترسی

Breaking News

آیا اعتراضات مردمی در ایران سرکوب خواهد شد؟


تجمع اعتراضی در ایران و دخالت موتر های آبپاش پولیس

وزیر داخلۀ ایران روز یکشنبه به اعتراض کنندگان مردم در شهر مختلف آن کشور هشدار داد که آنان "بهای مظاهرات" را خواهند پرداخت.

عبدالرحمان رحمانی فاضل، وزیر داخله ایران، در سومین روز اعتراض گسترده در شهر های مختلف ایران خطاب به مظاهره کنندگان گفت "آنانی که ملکیت های عامه را خسارمند ساخته اند، نظم را برهم زده و قانون شکنی کرده اند باید بهای اعمال شان را بپردازند و مسوول قرار داده شوند."

در اعتراضات سه روز پیهم شهر های مختلف ایران، تا حال حداقل دو نفر کشته شده و ده ها معترض دیگر توسط حکومت ایران، بازداشت شده اند.

حفیظ آصفی، خبرنگار صدای امریکا، در مورد تحولات و اعتراضات گستردۀ مردمی در ایران، مصاحبه ای را با علیرضا نوری زاده، رئیس مرکز مطالعات ایران و عرب مستقر در لندن، انجام داده و نخست از او در مورد ابعاد خواست های مردمی از حکومت ایران پرسیده است.

please wait

No media source currently available

0:00 0:07:52 0:00

  • 16x9 Image

    حفیظ آصفی - واشنگتن

    حفیظ آصفی پس از فراغت از دیپارتمنت ژورنالیزم فاکولته ادبیات پوهنتون کابل در سال ۱۳۵۸تا کنون در رسانه های مختلف ملی و بین المللی به صفت نویسنده، ژورنالیست و منتقد هنری کار کرده است. آصفی از سال ۲۰۰۹ تا کنون در رادیو و تلویزیون آشنا صدای امریکا سرگرم کار است. 

XS
SM
MD
LG