لینک های دسترسی

Breaking News

کپ جام جهانی کرکت به ولایت هرات انتقال داده شد


کپ جام جهانی ۲۰۱۹ کرکت ، بعد از انتقال به ولایت های کابل ، بامیان و هرات ؛ فردا شنبه در ولایت کندهار نیز به نمایش گذاشته خواهد شد.

کپ قهرمانی جام جهانی ۲۰۱۹ کرکت ، بعد از نمایش در ولایت های کابل و بامیان ، روز جمعه در ولایت هرات در غرب افغانستان به نمایش درآمد.

صدها تن از ورزشکاران رشته های مختلف ورزشی در ولایت هرات بهمراه مقام های محلی ، شش تن از اعضای تیم ملی کرکت و رئیس اداره کرکت بورد افغانستان ، صبح روز جمعه ؛ نخست این کپ را در ارگ تاریخی هرات به نمایش گذاشتند.

این کپ در ادامه با برنامه ای ویژه به تالار مولانا جلاالدین محمد بلخی به مرکز شهر هرات انتقال داده شد.

محی الدین نوری سرپرست ولایت هرات در این مراسم گفت در تلاشند تا برای رشد ورزش کرکت در این ولایت غربی ، یک استدیوم ورزشی و یک آکادمی آموزشی کرکت را ایجاد کنند.

عزیزالله فضلی رئیس عمومی کرکت بورد افغانستان نیز در این برنامه گفت به هدف تشویق بیشتر مردم خصوصا زنان به ورزش کرکت ، این جام را به شماری از ولایات کشور انتقال داده اند.

آقای فضلی گفت انتقال کپ جام جهانی کرکت میتواند یک پیغام مثبت برای دستیابی به صلح و نه گفتن به جنگ را بدنبال داشته باشد .

کپ جام جهانی ۲۰۱۹ کرکت ، بعد از انتقال به ولایت های کابل ، بامیان و هرات ؛ فردا شنبه در ولایت کندهار نیز به نمایش گذاشته خواهد شد.

شورای بین المللی کرکت تصمیم گرفته تا جام جهانی ۲۰۱۹ کرکت را به کشورهای گوناگون جهان به دلیل تشویق مردم به بازی های جام جهانی ۲۰۱۹ میلادی انتقال دهد.

قرار است جام جهانی ۲۰۱۹ کرکت در ماه جون سال آینده میلادی در کشور انگلستان برگزار شود.

XS
SM
MD
LG