لینک های دسترسی

Breaking News

بهبودی ها امنیتی درجنوب افغانستان


واشنگتن پست: در این اواخر باشنده گان ولسوالی های ژیری و ارغنداب از زمینه های کاری که برای شان ایجاد گردیده، بهره مند شده وهمبستگی خویش را برای دفاع از این دست آوردها نشان داده اند.

روزنامه واشنگتن پُست در شماره روز یکشنبه خود در رابطه به نشانه های بهبودی در نواحی جنوبی افغانستان نوشته یی به چاپ رسانیده که در آن آمده است با فرارسیدن بهار، جوانه های پیشرفت در قریه های جنوبی افغانستان به نظر میرسد.

روزنامه به دنبال نوشته خود با ذکر سه ولسوالی سنگین، ژیری و ارغنداب به گونه مثال می نویسد که در ولسوالی سنگین زمانی برای نیروهای ایتلاف مرگبارترین ناحیه کشور بوده و به دلیل موجودیت بم های کنار جاده فاصله میان دو پایگاه در ظرف هشت ساعت طی می گردید، اکنون همین فاصله در ١٨ دقیقه پیموده می شود.

واشنگتن پُست ادامه می دهد همچنان در این اواخر باشنده گان ولسوالی های ژیری و ارغنداب از زمینه های کاری که برای شان ایجاد گردیده، بهره مند شده وهمبستگی خویش را برای دفاع از این دست آوردها نشان داده اند.

روزنامه درادامه نوشته است چنانچه دیود پترییس قواماندان ارشد نیروهای ایالات متحده و ایتلاف در مصاحبه اخیرش گفته است ما سال جدید را از نقطه بسیار متفاوتی با سال گذشته، آغاز می کنیم

XS
SM
MD
LG