لینک های دسترسی

Breaking News

با برندگان جوایز گولدن گلوب ۲۰۲۰ آشنا شوید


در ۷۷ مین جشنوارۀ توزیع جوایز گولدن گلوب، فلم "۱۹۱۷" به تهیه کنندگی و کارگردانی سم مندس، جایزۀ بهترین فلم و بهترین کارگردانی را از آن خود کرد.

جشنوارۀ جوایز گولدن گلوب ۲۰۲۰ که توسط "اتحادیه مطبوعات خارجی هالیوود" برگزار می‌شود، شام یک شنبه پنجم جنوری (۱۵ جدی) در ایالت کالیفورنیا برگزار شده بود.

سم مندس پس از دریافت جایزۀ بهترین کارگردان و بهترین فلم برای فلم ۱۹۱۷ در جشنوارۀ ۷۷ گولدن گلوب
سم مندس پس از دریافت جایزۀ بهترین کارگردان و بهترین فلم برای فلم ۱۹۱۷ در جشنوارۀ ۷۷ گولدن گلوب

آقای مندس با کوینتین تارانتینو برای فلم "روزی روزگاری در هالیوود"، مارتین اسکورسیزی برای فلم "مرد ایرلندی"، تاد فیلیپس برای فلم "جوکر" و بونگ جونگ هو برای فلم "طفیلی" رقابت داشت.

فلم ۱۹۱۷ روایتی از جنگ جهانی اول در بهار سال ۱۹۱۷ میلادی است.

واکین فینیکس برای نقش آفرینی در فلم "جوکر" جایزه بهترین بازیگر مرد درام را دریافت کرد. او در این بخش با ادم درایور، کریستین بیل، جوناتان پییرس و انتونیو باندراس رقابت داشت.

فینکس پس از دریافت جایزۀ بهترین بازیکن مرد
فینکس پس از دریافت جایزۀ بهترین بازیکن مرد

در بخش بهترین بازیگر زن، رنه زلوگِر برای ایفای نقش در فلم "جودی" برنده شد. او با اسکارلت جوهانسون، سایرس رونان بازیگر تازه مطرح شدۀ هالیوود، چارلیز ترون و سینتیا ایوری رقابت داشت.

برد پیت در فلم "روزی روزگاری در هالیوود" جایزه بهترین بازیگر مرد در نقش دوم را دریافت کرد. او با آل‌پاچینو، انتونی هاپکینز، جوپسی و تام هنکس رقابت داشت.

لارن درن جایزه بهترین بازیگر زن در نقش دوم را دریافت کرد. در این بخش او با مارگو روبی، جنیفر لوپز، آنت بنینگ و کیتی بتس رقابت داشت.

XS
SM
MD
LG