لینک های دسترسی

Breaking News

تیم فوتبال شانزده سال افغانستان، ایران را شکست داد


تیم ملی فوتبال ۱۶ سال افغانستان در سومین دیدارش در رقابت‌های جام قهرمانی مرکز آسیا توانست که یک بر صفر تیم ملی ۱۶ سال ایران را شکست دهد.

رقابت‌های جام قهرمانی ۱۶ سال مرکز آسیا روز جمعه در شهر دوشنبه تاجیکستان آغاز شد و در این دور مسابقات تیم‌های ازبیکستان، ایران، قرغیزستان، تاجیکستان و ترکمنستان حضور دارند.

ملی پوشان ۱۶ سال افغانستان که شام دوشنبه با تیم فوتبال ایران صف‌آرایی کردند، در یک مرحله حساس توانستند که با یک گول سه امتیاز را به نفع شان رقم زنند.

فدراسیون فوتبال افغانستان گفته است که تیم ملی ۱۶ سال با گرفتن ٧ امتياز پس از کشور میزبان در رده دوم جدول قرار گرفته است.

زکریا حسینی، مهاجم ۱۶ سال تیم ملی افغانستان که تک گول این مسابقه را به ثمر رساند، در سه دیدار این مسابقات توانسته ۳ گول را به نام خودش ثبت کند.

قرار است تیم ملی فوتبال ۱۶ سال افغانستان امروز سه شنبه ۳۰ جولای (۸ اسد) با ازبیکستان بازی کند و فردا چهارشنبه به مصاف تاجیکستان برود.

در نخستین بازی این رقابت‌ها تیم ملی افغانستان در برابر قرغیزستان قرار گرفت و با نتیجۀ ٢-٢ به تساوی رسیدند و در دومین بازی تیم فوتبال افغانستان، ترکمنستان را با نتیجۀ یک بر صفر شکست داد.

XS
SM
MD
LG